comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup'tan Ali Ece için şok açıklama

23 Mart 2019, Cumartesi 17:23
Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup'tan Ali Ece için şok açıklama

Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup, Ali Ece'nin açıklamalarına yanıt verdi. Milli futbolcu Ali Ece hakkında hukuki süreç başlattığını açıkladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta forma giyen Oğuzhan Özyakup, kendisi hakkında çarpıcı iddialarda bulunan yorumcu Ali Ece'ye sosyal medya hesabından yanıt verdi. Oğuzhan Özyakup, Ali Ece'nin açıklamalarının hayal ürünü olduğunu ve hukuki sürecin başlatıldığını duyurdu.
 

Ali Ece, Oğuzhan Özyakup için ne dedi?


Vole'de dikkat çeken yorumlarda bulunan Ali Ece, "Oğuzhan Özyakup, hepimizin başına gelebilecek ağır bir psikolojik rahatsızlık yaşıyor. Doktorlara gitti, teşhis konuldu. Kendi açıklamak isterse açıklar. Milli takımda şu anda oynayabilecek kapasitede değilsin Oğuzhan, ama bu sorunu atlattığın zaman bu milli takımın önemli bir parçasısın mesajı vermek için kadroya alındı." demişti.

OĞUZHAN'DAN AÇIKLAMA GELDİ
Sosyal medya hesabından açıklama yayınlayan Oğuzhan Özyakup, "Gündeme tutunmak için benimle ilgili iddialarda bulunan kişinin hakkımda söylediği şeylerin hepsi hayal ürünüdür. Konuyla ilgili hukuki süreci başlattığımın bilinmesini isterim." yanıtını verdi.

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'in siyah beyazlı kulüpte oynatmadığı Oğuzhan Özyakup'u A Milli Takım'a çağırması tartışmalara konu olmuştu. Şenol Güneş, Oğuzhan hakkında gelen sorulara "Oğuzhan konusunda ne güzel malzeme çıkardım. Benim çok beğendiğim ama Beşiktaş'ta oynatamadığım bir oyuncu. Selçuk İnan ve Oğuzhan gibi oyuncular sürekli burada olmalı. Oynamasa bile bana yardımcı olacaklarını düşünüyorum." yanıtını vermişti.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"