comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Oğuzhan için Tümer Metin'in yorumu! "Milli takıma alınmaması..."

26 Ağustos 2017, Cumartesi 19:08
Beşiktaşlı Oğuzhan için Tümer Metin'in yorumu!

Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup'un milli takıma alınmamasıyla ilgili Tümer Metin değerlendirmelerde bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig 3. haftasında Bursaspor'u ağırlayacak. Maç öncesi beIN Sports yorumcusu Tümer Metin, Oğuzhan Özyakup'un milli takıma alınmamasıyla ilgili çarpıcı yorumlarda bulundu. 
 

Beşiktaş'ta Oğuzhan neden milli takıma alınmadı?


Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup'un Türkiye'nin Ukrayna ve Hırvatistan ile oynayacağı maçların kadrosuna alınmaması kamuoyunda büyük tartışma konusu yarattı. Bu konu hakkında eski Beşiktaşlı futbolcu Tümer Metin değerlendirmede bulundu. 

"BU TEK ŞEYİ AÇIKLIYOR"
"Bu bir tek şeyi açıklıyor. Ben seni izledim. İzliyordum da. Biliyorum. Benim oyun anlayışımda sana yok. Bu maçlık değil. Şenol Güneş şöyle düşünmüştü. Sergen, Chelsea'ye 2 gol attı, formda İngilizlere karşı. İngiltere maçının kadrosuna almıştı. O dönem benim yerine alınmıştı hatta milli takıma. Maçlık tercihti ama bu. Ancak Lucescu'nun tercihi maçlık değil. Çünkü kendi takımında oynamayan Selçuk İnan ve formsuz olan Ozan Tufan alınıp Beşiktaş'ta düzenli oynayan, 2 senedir kaptanlık yapan Oğuzhan alınmıyorsa, Lucescu'nun "Senin benim oyun anlayışında yerin yok" diyor. 

"BEŞİKTAŞ SEYİRCİSİNİN YERİNDE OLSAM..."

"Oğuzhan'ı nasıl etkiler? Ben olsam beni etkilerdi. Ben de Oğuzhan'ın etkileneceğini düşünüyorum. Hatta Beşiktaş seyircisi olsam Bursaspor maçında tribünlere ilk Oğuzhan'ı çağırırdım. Morale ihtiyacı var." 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)