comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Mustafa Sandal'dan Diego Costa paylaşımı heyecan yarattı

07 Eylül 2017, Perşembe 20:14
Beşiktaşlı Mustafa Sandal'dan Diego Costa paylaşımı heyecan yarattı

Beşiktaş taraftarı olan ünlü sanatçı Mustafa Sandal'ın instagram hesabından yaptığı Diego Costa paylaşımı taraftarları heyecanlandırdı. 

FutbolArena - Beşiktaş taraftarların transferin son günlerinde heyecanlandıran Diego Costa gelişmesi yaşanıyor. İngiliz basınında The Sun gazetesi yıldız golcünün transferin son gününde Beşiktaş'a kiralanabileceğini yazarken, Beşiktaşlı olan ünlü sanatçı Mustafa Sandal'ın instagram hesabından yaptığı Diego Costa paylaşımı da büyük ilgi gördü. 


Beşiktaşlı Mustafa Sandal'dan instagramdan Diego Costa paylaşımı


Beşiktaş taraftarlarını transferin son günlerinde heyecanlandıran Diego Costa ile ilgili ünlü sanatçı Mustafa Sandal da şaşırtan bir paylaşımda bulundu. Mustafa Sandal instagram hesabından "Diego Costa Beşiktaşımıza hayırlı olsun." şeklinde bir paylaşım yaptı fakat kısa süre sonra bu paylaşımı sildi. 
 

Beşiktaş Diego Costa'yı transfer ediyor mu?


Siyah beyazlıların bu yaz transfer döneminde gündemine gelen Diego Costa'nın Atletico Madrid'e gidememsinin ardından rotanın Beşiktaş'a döndüğü iddia edildi. İngiliz basınında The Sun'ın haberine göre; Chelsea'de forma giymek istemeyen ve İngiliz ekibinin Şampiyonlar Ligi kadrosuna alınmayan Diego Costa'nın transferin son gününde Beşiktaş'a imza atması bekleniyor. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"