comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Lens için transfer cevabı! 'Saçmalık'

31 Mayıs 2019, Cuma 16:28
Beşiktaşlı Lens için transfer cevabı! 'Saçmalık'

Utrecht teknik direktörü John van den Brom, Jeremain Lens hakkında çıkan transfer haberlerini saçmalık olarak nitelendirdi.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın yolları ayırmayı planladığı Jeremain Lens, Hollanda'nın Utrecht ekibi ile anılmaya başladı. Kulübün teknik direktörü John van den Brom, transfer iddialarına sert bir cevap verdi.
 

Jeremian Lens, Utrecht'e transfer olacak mı?


RTV Utrecht kanalında yayınlanan A Mountain Sport programında konuşan  John van den Brom, Utrecht için çıkan Jeremain Lens, Vaclav Cerny, Adam Maher ve Mats Seuntjes iddialarına yanıt verdi.

"LENS HABERLERİ HİÇ MANTIKLI DEĞİL"
Özellikle Lens hakkında sert çıkışan John van den Brom, "Lens haberlerini okudum ama tamamen saçmalık. Hiç mantıklı değil. Bu haberler gerçeği yansıtmıyor. Belli pozisyonlarda takımı güçlendirmek için çalışmalar yapıyoruz." ifadelerini kullandı.​​​

"ADAM MAHER AZ ALKMAAR'DA KALACAK"

Fenerbahçe ile anılan Adam Maher konusuna da değinen teknik adam, "Adam Maher'in durumu biraz farklı. AZ Alkmaar'da onunla harika işler çıkarttık. Onunla görüştüm ama  AZ'de kalacağını belirtti." açıklamalasında bulundu.


 

Jeremain Lens, Leeds United'a transfer olacak mı?


Öte yandan Beşiktaş'ta beklentilerin altında performans sergileyen Jeremain Lens'in Leeds United'a transfer olacağı iddialarını yorumlayan İngiliz muhabirler şunları söyledi:

Toby Wilding: "Lens, Sunderland'de iyi değildi. Leeds United'ın alternatif oyunculara ihtiyacı var ama bu isim Lens olmamalı."

Gary Hutchinson: "Lens, Leeds'e hiç uygun değil. Bence gelmemeli."

Louie Chander: "Lens bir zamanlar iyiydi ancak artık değil! Kesinlikle kaçının."
​​​
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu(27 Şubat 2020)