comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Jeremain Lens'ten transfer itirafı

07 Ağustos 2017, Pazartesi 15:22
Beşiktaşlı Jeremain Lens'ten transfer itirafı

Beşiktaş'ın Sunderland'den kadrosuna kattığı Jeremain Lens için imza töreni düzenlendi.. Beşiktaş'ta Jeremain Lens'İn imza törenini canlı aktarıyoruz

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları neticesinde 4+1 yıllık sözleşme imzaladığı Jeremain Lens için imza töreni düzenledi.. Beşiktaş Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!

Beşiktaş'ın Sunderland'den transfer ettiği Jeremain Lens için düzenlediği imza töreni ve açıklamalar FutbolArena'da. Jeremain Lens'in imza töreninde Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da yer aldı. Fikret Orman, "Lens'i Dinamo Kiev'e gitmeden önce takip ediyorduk. Beşiktaş için de onun için de hayırlı olur inşallah. Biz oyuncu transfer ederken geçmişine bakmayız. Lens de bizi çok sitedi. Hayırlı olur inşallah. Lens'in bize katkı vereceğine inanıyoruz. Biz futbolcunun Beşiktaş'a vereceği katkıyı satın alırız. Allah utandırmasın" diye konuştu.
 

Fikret Orman'dan Fenerbahçe'ye Jeremain Lens mesajı


"Beşiktaş'ın gündeminde başka kulüplerin başkanlarının söylediklerine yanıt vermek yok. Biz işimize bakıyoruz. Biz Fenerbahçe'den değil Sunderland'den oyuncu aldık. Polemiklere gerek yok"
 

Jeremain Lens imza töreninde neler dedi?


"BEŞİKTAŞ'I EN YÜKSEK SEVİYEDE OLDUĞU İÇİN SEÇTİM"
Sözleşmemi imzaladım. Benim için büyük gurur. Son 2 yılın şampiyonu Beşiktaş. Burada beklentiler çok yüksek. En üst seviyede oynamak istediğim Beşiktaş'ı seçtim. Eğer yakın gelecekte birini aramam gerekirse seve seve yaparım. 'Come To Beşiktaş' çok güzeldi

 

Jeremain Lens'in Fenerbahçe'deki istatistikleri


Bonservisi İngiltere Premier Lig ekiplerinden Sunderland takımında olan Hollandalı futbolcu Jeremain Lens bu kiralık olarak forma giydiği Fenerbahçe'de bu sezon çıktığı 37 karşılaşmaa 5 gol 16 asistlik performans üretti.


FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)