comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Gary Medel'i sinirlendiren reklam filmi! 'Seti terk etti'

24 Ağustos 2017, Perşembe 17:25
Beşiktaşlı Gary Medel'i sinirlendiren reklam filmi! 'Seti terk etti'

Beşiktaş'ın yeni futbolcusu Gary Medel'in sosyal medyadan kızgınlıkla paylaştığı tweetin sebebi belli oldu. Şilili futbolcuyreklam filmindeki sahneye sinirlenip seti terk etti. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın yeni transferi Gary Medel'in 21 Ağustos'ta yaptığı sosyal medyada yaptığı paylaşımın sebebi ortaya çıktı. Yıldız futbolcunun neden sinirlendiğine dair bir video ortaya ıktı. Asociacion Chilena de Sugidad için çekilen bir videoda Şilili futbolcunun reklam sahnesinde atlamalı bir sahneye tepki gösterdiği ortaya çıktı. 


Beşiktaş'ın yeni transferi Gary Medel'in reklam filminde ne oldu? (İZLE)


Beşiktaş'ın yeni transferi Gary Medel'in reklam videosu ortaya çıktı. Söz konusu videoda yapılan konuşmalarda Gary Medel'in sinirli bir şekilde setten ayrıldığı görüldü. Medel setten ayrıldığı sırada videoda koordinatörlük yapan kşiyle de tartıştı.

Reklam filminin kooridinatörü Medel'e, "Buradan atlayacaksın ve köpüklerin içine düşeceksin." dedi. Medel ise bu sahneye tepki gösterirken, "Buradan mı atlayacağım? Sen çıldırdın mı? Hiç güvenli değil." şeklinde cevap yaptı. Şilili futbolcu sonrasında reklam filmininin koordinatörüne "Önce sen yap, sonra ben yaparım." dedi. Medel ardından, "Yeni transfer oldum ve şu anda sakatlanmayı asla düşünmüyorum. Antrenman yapmak ve kendimi hazırlamak zorundayım." diyerek setten ayrıldı. 
REKLAMIN KURGU İDDİALARI!

Öte yandan Şili basını ve bazı kaynaklarda Şilili futbolcunun bu reklam filminin bir kurgu iddiaları da yer aldı. 
 

Beşiktaş'ın yeni transferi Gary Medel nasıl bir futbolcu?


Beşiktaş'ın Inter'den transfer ettiği Gary Medel, İstanbul'a gelerek siyah beyazlı taraftarlarda büyük bir heyecan yarattı. Stoper dışında aynı zamanda orta sahada ön libero pozisyonunda da görev yapan yıldız futbolcuyu kendi ağzından ve başkaları tarafından tanıtan sözler:

"BİR GÜN OYNARKEN KAFA DOĞRULTULMUŞ 3 SİLAH VARDI""

Benim mahallemde Boca Juniors'un stadından daha fazla baskı vardı. Bir gün oynarken kafama doğrultulmuş 3 silah vardı."

"REFERANS ALDIĞIM İSİM ZANETTİ"

"Gattuso ile karşılaştırılıyorum ama ben Medel'im. Ben referans aldığım oyuncu Zanetti."

PİTBULL LAKABI HAKKINDA

"İnsanlar genelde pitbull'un kötü bir köpek olduğunu düşünr. Ancak ben farklı düşünüyorum. Pitbull agresif fakat sadık bir köpektir. Isırmak zorunda kalamdıkça ısırmaz."

"MAÇTAN SONRA BENİ ÖLDÜRMEK İSTEDİLER"

Medel, 14 yaşında amatör kümede oynadığı bir maç sonrası yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: "Maçın bitimine 2 dakika gol atınca galip geldik. Maçtan sonra herkes bana saldırdı. Taraftar ve oyuncular resmen beni öldürmek istediler. Herkes benimle kavga etmek istiyordu. Benim de yapacak başka bir şeyim yoktu. Ben de onlarla kavga ettim."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.