comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Fabri'den İspanya'da olay itiraflar

11 Kasım 2017, Cumartesi 14:30
Beşiktaşlı Fabri'den İspanya'da olay itiraflar

Beşiktaşlı kaleci Fabri, İspanyol basınına özel açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta kaleci Fabricio takımdaki son durumdan geleceğine kadar birçok konuda önemli açıklamalarda bulundu. İspanyol basınına konuşan Fabri, Beşiktaş'a geliş süreci ve transferiyle ilgili itiraflarda bulundu. 

Beşiktaşlı Fabri'nin Marca Gazetesi'ne verdiği röportaj:
"BEŞİKTAŞ BENİM İÇİN FIRSATTI"


"Beşiktaş'ta çok mutluyum ve buradaki maceram oldukça iyi gidiyor. Yeni bir ülkedeyim ve ilk yılımda şampiyonluk yaşadım. Şampiyonlar Ligi'nde oynama fırsatı buldum. İspanya'dan ayrılmayı düşünmüyordum ama Beşiktaş benim için fırsattı. Eğer İspanya'da kalsaydım Şampiyonlar Ligi'nde oynama ihtimalim çok düşük olurdu. Çünkü Real Madrid, Barcelona ve Atletico Madrid dışındaki takımların orada oynaması çok zor."

"BU TAKIMDA RONALDO VE MESSİ YOK, HERKES SAVAŞÇI" 

"Beşiktaş'a geldiğimde kaleyi devralmak istiyordum. Şampiyon bir takıma geldim ve kaleci takımın kaptanıydı. Zamanla işler benim için iyi gitti ve 1. kaleci oldum. Takımda kendimi bir savaşçı olarak hissediyorum. Bu takımda Ronaldo veya Messi yok. Herkes mücadeleci."

"VODAFONE PARK BENİ BÜYÜLÜYOR" 

"Taraftarlarımız inanılmaz. Böyle ortamlara hiç alışık değildim. Rakipler maçlara girmekte zorlanıyor. Saha içerisinde arkadaşımla konuşabilmek bile imkansız olabiliyor. Bağırıyorum ama hiç kimse beni duymuyor. Her hafta hissettiğimiz şeyi çok az statta görebilirsiniz. Vodafone Park beni büyülüyor.""BİZİM İÇİN UTANÇ VERİCİYDİ" 

"Dinamo Kiev maçında kendimi çok çaresiz hissetmiştim. O maça çıkmadan önce her şey bizim lehimizeydi ama o maçta işler ters gitti. Utanç verici bir maçtı. Bu sene 4 harika maç çıkardık. Şu anda hak ettiğimiz yerdeyiz. Beşiktaş'ta hedef Avrupa'da mücadele etmek ve her şeyi kazanmak."

"BEŞİKTAŞ'TA UZUN YILLAR KALABİLİRİM"

"Beşiktaş ile sözleşmem devam ediyor. Burada çok mutluyum. Uzun yıllar kendimi burada görüyorum. Kısa vadede hedefimiz Şampiyonlar Ligi'nde ilk 8'e girmek. Ayrıca kişisel olarak Milli Takıma seçilmek de istiyorum. Ülkemi temsil etmekten daha iyi bir şey yok."

"ONLARI TELEVİZYONDAN İZLİYORDUM" 

"Beşiktaş'ta Quaresma, Adriano ve Pepe favori futbolcularım. Bu adamların hepsi kupa kazanmaya alışık. Onları televizyonda izlediğimde hayranlık duyardım. Şu an aynı takımdayım." 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)