comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Fabri: "Cristiano Ronaldo Beşiktaş'a gelirse..."

28 Kasım 2017, Salı 18:07
Beşiktaşlı Fabri:

Beşiktaş'ın İspanyol kalecisi Fabri, AS gazetesine verdiği röportajda birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın başarılı kalecisi Fabri, İspanyol basınında AS gazetesine birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. Bu sezon ligde ve Şampiyonlar Ligi'ndeki performanslarını değerlendiren İspanyol file bekçisi, yeni transferleri yorumladı. Fabri ayrıca esprili bir şekilde Pepe üzerinden Cristiano Ronaldo'ya da çağrıda bulundu. 

İşte Beşiktaş kalecisi Fabri'nin İspanyol basınında AS gazetesine verdiği röportajdan önemli bölümler:
"ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE BU KADARINI BİZ DE BEKLEMİYORDUK"

Şampiyonlar Ligi'nde son maç öncesinde gruptan lider çıkacağımızı beklemiyorduk. Ancak gruptan çıkmak için şartlanmıştık. Geçen sezondan dersler aldık çünkü. Karmaşık bir gruptu. Denk takımlar vardı. Her takım, birbirine denkti ve böyle karışık bir grupta elimizden geleni yaparak lider olarak çıktı. Çok mutluyuz. 

"KULÜP TARİHİNE GEÇTİĞİMİZ İÇİN MUTLUYUZ"

Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkarak Beşiktaş tarihine geçtik. Kulüp adına çok mutluyuz. Lige istediğimiz gibi başlayamadık. Ancak Şampiyonlar Ligi'nde her şey bizim istediğimiz gibi gitti. 

"HEPSİ İÇİN HAZIRIZ"

Bir sonraki turda çok daha güçlü takımlarla karşılaşacağımızı biliyoruz. Çünkü onlar en iyileri. Real Madrid, Bayern Münih, Juventus. Hepsi için hazırız. Kendimizi test etmemiz için önemli maçlar olacak. 


Beşiktaş'ın yeni transferleri Negredo, Lens, Orkan Çınar ve Gary Medel haberleri


Beşiktaş'ın yeni transferleri hakkında konuşan kaleci Fabri, "Transferlerin takıma çok yardımı oldu. Özellikle Avrupa kupalarında. Ligde de üst üste 3. kez şampiyon olarak ünvanımızı korumak istiyoruz. Kulübün iyi gözlemcileri var. Transfer döneminde güzel fırsatlar çıktı ve kulübümüz bunları değerlendirdi." ifadelerini kullandı. 

"PEPE HARİKA BİR ADAM"

Pepe harika bir oyuncu. Sadece sahada değil, saha dışında da bize çok yardımcı oluyor. O harika bir adam."


Beşiktaş'ın Pepe transferi ve Crisiano Ronaldo haberleri


Beşiktaş kalecisi Fabri, Pepe'nin geçtiğimiz günlerde CNN'e verdiği röportajda Cristaino Ronaldo sözleri hakkında da konuşan Fabri'nin açıklamaları şu şekilde:

Beşiktaş projesi Türk futbolunun hala ilgi çekici olduğunu gösteriyor. Beşiktaş'a gelen futbolcular Avrupa'da kendini gösterebiliyor ve kısa zamanda üst sınıflarda boy gösteriyor. Bu önemli bir adım. Fabri bu esnada yakın zaman önce Pepe'nin Cristiano Ronaldo'yu Beşiktaş'a davet etmesiyle ilgili gelen soruya, "Keşke Cristiano Ronaldo da Beşiktaş'a gelse. Onun gibi yıldızların takıma katılması sıra dışı bir olay. Pepe'ye söyleyelim de Ronaldo'yu daha fazla arasın. (gülerek)

"TÜRKİYE'DEN AYRILMAK ZORUNDA KALMAK BENİ VE EŞİMİ ÜZER"

Türkiye'de hiçbir zaman yaşanan olaylardan dolayı korkmadık. Eşim ve ben ülkeyi çok seviyoruz. Büyük bir saygıyla söylüyorum ki, İstanbul'a ve insanlarına hayranım. Türkiye'den ayrılma zorunda kalmak beni ve eşimi üzer. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"