comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı eski yönetici Erol Kaynar'dan Aboubakar ve Mangala transfer müjdesi

28 Temmuz 2017, Cuma 21:45
Beşiktaşlı eski yönetici Erol Kaynar'dan Aboubakar ve Mangala transfer müjdesi

Beşiktaş eski yöneticisi Erol Kaynar, transfer gündemiyle alakalı Aboubakar ve Mangala konusunda siyah beyazlı taraftarları umutlandıracak açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Transfer gündeminde neler oluyor? Forvet ve stoper transferi için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta eski yönetici ve camiaya yakın olan Erol Kaynar, A Spor'da konuştu ve Başkan Fikret Orman'ın transfer stratejisi hakkında konuşurken özellikle Aboubakar ve Mangala üzerinde durdu. 
 

Beşiktaş Aboubakar'ı transfer edecek mi?


Porto'da hazırlık maçlarında son derece formda bir görüntü sergileyen Aboubakar için Fikret Orman'ın vazgeçmediğini söyleyen Erol Kaynar, Fikret Orman ile beraber de çalıştık yönetimle. Aile yapısını biliyorum, kendisini tanıyorum. Çok kurnaz bir adam. Forvet transferinde B planı var. Gignac üzerinde çok duruyor. Onları da biliyorum. Çok gizli yürütmesine rağmen, gizli yürümüyor. Bunun altında yatan bir gerçek var. Aboubakar! Pusuya yattı ve o işin düzelmesini bekliyor." diye konuştu. 

"FİKRET ORMAN BİLEREK SIZDIRIYOR"
"Geçen akşam Beşiktaş dostlarımızla beraber yemekte buluştuk. Amatör şubeler hakkında konuştuk. Bu arkadaşlarımızın da kulakları son derece delik. Onlar da aynı fikirde. Aboubakar aslında Beşiktaş'ın A planı. Fikret Orman tansiyonu düşürmek için bekliyor. Forvet arayışlarını da özellikle sızdırdığını biliyorum. Halbuki ketum davranıyor."

Beşiktaş'ın Mangala transferinde son durum


Beşiktaş'ta stoper transferinde Mangala konusunda yönetimin ısrarının sürdüğünü belirten Erol Kaynar, "Mangala'yı gizli tutmaya çalışıyor Fikret Orman ama yakından ilgisini sürdürüyor. Son derece enteresan gelişmeler yaşayabiliriz. Beşiktaş transferde taktik değiştiriyor ve taraftar sabırlı olmak zorunda. Fikret Orman bu ateşi düşürmeye çalışıyor. Stoper transferi şu anda öncelikli. Mangala için tüm girişimlerini yapıyor. Aboubakar ve Mangala Fikret Orman'ın olmazsa olmazı. diye konuştu. 

"BEŞİKTAŞ ABOUBAKAR İÇİN 2 MİLYON EURO TEKLİF ETTİ"

"Fikret Orman Aboubakar'ın bonservisi için 2 milyon euro verdi. Ben önce inanmadım ama tekrar sorduk. Gerçekten bu böyle. Orada işlerin yatışmasını bekliyor başkan ve son güne kadar pusuya yatmış durumda." 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerini Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.