comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı eski menajer Sinan Engin çıldırdı! "Cem Papila'yı gördüm."

24 Eylül 2017, Pazar 00:12
Beşiktaşlı eski menajer Sinan Engin çıldırdı!

Beyaz Futbol yorumcusu Sinan Engin, Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin ardından çok sert yorumlarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig 6. haftasında deplasmanda Fenerbahçe'ye 2-1 mağlup oldu. Maçın ardından hakem Ali Palabıyık'ın kararlarına Beyaz Futbol yorumcusu ve eski Beşiktaşlı menajer Sinan Engin sert tepki gösterdi. 


Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş Sinan Engin'den Ali Palabıyık'a sert tepki


Fenerbahçe - Beşiktaş maçında verdiği kararlarla gecenin tartışılan ismi olan Ali Palabıyık hakkında Beyaz Futbol yorumcusu Sinan Engin canlı yayında çok sinirlendi. 

Sinan Engin Beyaz Futbol canlı yayında, "Bakın! 2004'e gittim bu gece. Ali Palabıyık'ın yüzünde Cem Papila'yı gördüm. Aynı bakışlar, aynı ifade. Bu işi oralara çevirmeyin. Beşiktaş hemen Ali Palabıyık hakkında işlem yapmalı, Federasyona gitmeli. Eğer yapmazlarsa yazıklar olsun. Başkan Fikret Orman'a da sesleniyorum. Efendi Beşiktaş'ı falan bırakacaksın. Ali Palabıyık bugün resmen katletmiştir maçı. 2004'ü gördüm bu gece. Niye? Beşiktaş'ı kimse hesaba katmıyor çünkü. Birçok konuda Beşiktaş adam yerine konmuyor. Başkan hemen masaya yumruğunu vurmalı. 1-0'dan sonra 1 1 gol, 1 net penaltı verilmiyor. Böyle bir şey olabilir mi ya? Ali Palabıyık bu kayığa binme, adam ol"
"FENERBAHÇE'Yİ TEBRİK EDİYORUM"

"Fenerbahçe'yi ise tebrik ediyorum. O ayrı. Çok güzel oynadılar. Josef çok iyiydi. Ozan adına, Aykut Kocaman adına sevindim. Lige renk geldi. Bu ayrı konu."
 

Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş Ahmet Çakar'dan Ali Palabıyık'a sert eleştiriler


Ahmet Çakar maçın ardından Beyaz Futbol'da Ali Palabıyık hakkında sert eleştirilerde bulundu. 

"FENERBAHÇE BİLEREK GALİP GETİRİLDİ"

Nasıl dünyada savaşlar silah baronlarının emperyel güçlerin manipülasyonlarıyla çıkarılıyorsa, bazı hastalıklar ilaç baronlarının labarotuvar ürünleri olarak çıkıyorsa, şunu rahatlıkla söylerim. Bu gece bir üst akılın emriyle Ali Palabıyık vasıtasıyla, vahşi kapitalizm ve Türk futbolunda dönen parayı yükseltmek amacıyla (yayın, yayın gelirleri, medya reytingi) Fenerbahçe bilerek galip getirilmiştir. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.