comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı eski futbolcu Mario Gomez'in Wolfsburg'daki alternatifi bulundu

20 Eylül 2017, Çarşamba 22:22
Beşiktaşlı eski futbolcu Mario Gomez'in Wolfsburg'daki alternatifi bulundu

Wolfsburg'da forma giyen Beşiktaşlı eski futbolcu Mario Gomez'in sezon sonunda ayrılma ihtimaline karşı yerine gelecek golcü belli oldu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın eski futbolcusu ve şu anda Almanya Bundesliga takımlarından Wolfsburg'da forma giyen Mario Gomez'in sezon sonunda takımda kalıp kalmayacağı belirsizliğini korurken, Alman basını Gomez'in ayrılması hakkında Wolfsburg'un yeni golcüsünü açıkladı. 
 

Mario Gomez Wolfsburg'dan ayrılıyor mu?


Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra Almanya Bundesliga'da Wolfsburg'a transfer olan Mario Gomez geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada akıllarda soru işareti bıraktı. Golcü futbolcu, "Wolfsburg ile olan sözleşmemde sezon sonunda ayrılmak için opsiyon var. Ancak şu anda karar vermedim. Sezon sonunda yönetimle oturup durumu değerlendireceğiz." ifadelerini kullandı. 

Mario Gomez'in bu açıklamalarının ardından Alman basını golcü futbolcunun ayrılma ihtimaline karşılık Wolfsburg'un Dzeko'yu transfer edeceğini duyurdu. Sport Bild'in haberine göre; Mario Gomez eğer sezon sonunda ayrılırsa Wolfsburg, Dzeko'yu transfer etmek için görüşmelere başlayacak. 
GOMEZ NE DEMİŞTİ?

Sakatlığı nedeniyle tedavisine devam edilen Mario Gomez, Alman basınına yaptığı açıklamada, "Wolfsburg ile 2019 yılına kadar sözleşmem var. Ancak sezon sonu için çıkış opsiyon maddesi de mukavelemde yer alıyor. Sezon sonunda Wolfsburg yönetimiyle oturup, konuşuruz. Şu an için söyleyebileceklerim bunlar." ifadelerini kullandı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Ekim 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.