comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı eski futbolcu Mario Gomez'den flaş ayrılık sinyali

13 Eylül 2017, Çarşamba 18:32
Beşiktaşlı eski futbolcu Mario Gomez'den flaş ayrılık sinyali

Beşiktaşlı eski futbolcu Mario Gomez, Wolfsburg ile olan sözleşmesiyle ilgili çok çarpıcı ifadeler kullandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın eski futbolcusu Mario Gomez, Wolfsburg'dan ayrılıyor mu? Alman basınına kısa bir açıklama yapan golcü futbolcu sözleşmesiyle ilgili olarak kafaları karıştıran ifadeler kullandı. 


Beşiktaşlı eski futbolcu Mario Gomez Wolfsburg'dan ayrılıyor mu?


Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra Almanya Bundesliga takımlarından Wolfsburg'a transfer olan Mario Gomez, her fırsatta burada mutlu olduğunu ve kalacağını açıklamıştı. Ancak Alman yıldız son yaptığı açıklamayla kafalarda soru işareti bıraktı. 

Sakatlığı nedeniyle tedavisine devam edilen Mario Gomez, Alman basınına yaptığı açıklamada, "Wolfsburg ile 2019 yılına kadar sözleşmem var. Ancak sezon sonu için çıkış opsiyon maddesi de mukavelemde yer alıyor. Sezon sonunda Wolfsburg yönetimiyle oturup, konuşuruz. Şu an için söyleyebileceklerim bunlar." ifadelerini kullandı. 
 

Mario Gomez ne zaman sahalara dönecek?


Gomez'in ne kadar süre sahalardan uzak kalacağına cevap veremeyeceğini belirten Rebbe, milli futbolcunun hızlı bir şekilde yeniden sahalara dönmesi için her şeyi yapacaklarını kaydetti.
Mario Gomez, dün oynanan ve 1-1 berabere sonuçlanan Wolfsburg-Hannover 96 karşılaşmasında 36. dakikada sakatlanmış, 41. dakikada da oyundan alınarak yerini Nany Dimata'ya bırakmıştı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"