comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı eski futbolcu İbrahim Üzülmez: "Fenerbahçe'den teklif aldım."

25 Eylül 2017, Pazartesi 17:23
Beşiktaşlı eski futbolcu İbrahim Üzülmez:

Beşiktaşlı eski futbolcu İbrahim Üzülmez, TRT Spor'da "Spor Bahane" programında birbirinden önemli açıklamalar yaptı. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın eski futbolcusu ve şu anda teknik direktörlük yapan İbrahim Üzülmez, TRT Spor'da "Spor Bahane" programına katılarak geçmişle alakalı birbirinden önemli açıklamalar yaptı. Fenerbahçe - Beşiktaş derbisiyle ilgili konuşan İbrahim Üzülmez, futbolculuk dönemini de anlattı. 

"BEŞİKTAŞ'IN BUGÜNKÜ KADROSU GEÇMİŞTE YOKTU. BELKİ 100. YIL."
"Beşiktaş'ın maçlarına sık sık gitmeye çalışıyorum. Yenilik anlamında, oyuncu kadrosuna baktığınız zaman daha ön planda olmanız gerekiyor. Bizim dönemimizde bu kadar yetenekli kadro yoktu. Belki 100. yıl kadrosu diyebilirim. Ancak bu dönemdeki kadroya baktığınız zaman Beşiktaş'ın sınıf atladığını söyleyebilirim."
 

Fenerbahçe - Beşiktaş Ali Palabıyık hakem hataları


İbrahim Üzülmez, Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde yaşananları ise şöyle anlattı:"Çok fazla twitter'ı takip etmeye çalışıyorum. İnsanların görüşleri önemlidir. Muazzam yorumlar var. Herkes bambaşka konuşuyor ve birbirine girmiş bir ortam. Bundan sonraki süreçte yabancı hakem gelse ve yönetse de, bir deneyelim. Futbol anlamında zor bir ülkeyiz. Derbiye bakıyorsunuz. Yok mu hatalar? Negredo'nun golü, Cenk'e yapılan penaltı, kırmızı kartlar vs. Beşiktaş'ın haklı bir isyanı var, kabul etmek gerekir. Ancak bu isyanler bitmeyecek. Yıllardır böyle. Ne yapalım o zaman? Bir futbol adamı olarak ne yapmamız gerekiyor? Ben milliyetçi bir insanım. Sahip çıkalım diye düşünüyorum ama kimse mutlu değil. O zaman yabancı bir hakemi deneyelim."

"FENERBAHÇE İLE GÖRÜŞTÜM. BEŞİKTAŞ'TA OYNAMAK İSTEDİM"

"O dönemde para olayları biraz farklıydı. Şimdiki yapı ile o dönemlerdeki yapı farklı. O dönemlerde formaya bağlı kalıyorsunuz. Ben eski İnönü stadının ambiyansını seven biriyim. Fenerbahçe ile görüştük tabi. Fenerbahçe bu ülkenin en önemli camialarından birisi. Fenerbahçe'ye çok fazla transfer olmak isteyen arkadaşlarım vardı. Ancak ben İbrahim Üzülmez olarak Beşiktaş'ta oynayacağım dedim. Hiç de pişman olmadım. Siyah beyazlı renklere duyduğum aşk olarak, Beşiktaş'ın deli İbosu'su olarak hiç pişman olmadım."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.