comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Cenk ve Umut'un penaltısı beIN Sports'ta tartışma konusu oldu! '3'e 1'sin hocam.'

12 Aralık 2017, Salı 00:48
Beşiktaşlı Cenk ve Umut'un penaltısı beIN Sports'ta tartışma konusu oldu! '3'e 1'sin hocam.'

Kayserispor - Beşiktaş maçında Cenk Tosun'un penalt pozisyonu beIN Sports'ta yorumlandı. 

FutbolArena - Süper Lig 15. haftasında Kayserispor ile Beşiktaş arasında oynanan maçın 45. dakikasında Cenk Tosun ile Umut Bulut arasındaki ikili mücadelede Cenk lehine verilen penaltı beIN Sports programında yorumlandı. Hakem yorumcusu Bünyamin Gezer, Şansal Büyüka ve Tümer Metin pozisyonu değerlendirdiler. 
 

Umut Bulut - Cenk Tosun penaltı pozisyonu beIN Sports (Kayserispor - Beşiktaş)


Süper Lig 15. haftasında Kayserispor ile Beşiktaş arasında oynanan maçta Umut Bulut ile Cenk Tosun'un penaltı pozisyonu hakkında şu yorumlar yapıldı. 

BÜNYAMİN GEZER: "PENALTI DEĞİL"
Umut Bulut topa niye iyi vuramadı? Cenk Tosun topu çaldı dedi. Cenk Tosun ayağını koyduğu için. Çaldı mı, çalmadı mı ikinci soru? Ben diyorum ki, Cenk Tosun topu çalmadı. Orada Umut Bulut vuruyor. Umut penaltı diyebilir. Umut bu son pozisyonu görüyor ve penaltı diyor. Cenk'in ayağına Umut Bulut'un teması var ama Cenk geldiği için Umut Bulut vuramıyor. Burada eğer bu topa, Cenk Tosun vurmuş olsa zaten Umut hiç topa vuramaz. Bence penaltı değil. Cenk Tosun eğer topu çalsaydı net penaltı derdim. Ancak bu kadar ikilimdeki pozisyon için hakemi eleştiremem. 

TÜMER METİN:" PENALTI"

Burada arkadan gelen Cenk Tosun topa vuruyor. Siz görüntülerde Umut Bulut'un ayağını görüyorsunuz ama Umut topa vursa daha uzağa gider. Cenk Tosun önce topa vuruyor. 

ŞANSAL BÜYÜKA: "PENALTI"

"Cenk Tosun arkadan geliyor ve önce hamle yapıyor. Burada ben de penaltı diyorum."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.