comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Cenk Tosun'a Newcastle United ilgisi devam ediyor

13 Kasım 2017, Pazartesi 12:33
Beşiktaşlı Cenk Tosun'a Newcastle United ilgisi devam ediyor

Beşiktaş'ın golcü oyuncusu Cenk Tosun için İngiliz ekibi Newcastle United'ın transferde ilgisi devam ediyor. Fransız basını Beşiktaş'ın Cenk Tosun transferinden beklentisini yazdı.

FutbolArena Dış Haber - Beşiktaş'ın yükselen değeri Cenk Tosun, İngiliz ekiplerinin transfer gözdesi haline gelmiş durumda. Beşiktaşlı Cenk Tosun ile ilgili son iddia Fransız basınından geldi. İngiliz basınında yer alan haberlere göre, Newcastle United takımının Beşiktaş'ın golcüsü Cenk Tosun ile ilgisinin devam ettiği belirtti.


Beşiktaş Cenk Tosun'u ne kadar fiyata satacak?


Beşiktaş ve Türkiye A Milli Takım forması altında bu sezon göstermiş olduğu performans ile Avrupa'nın dev kulüplerinin ilgisini üzerine çeken Cenk Tosun için bir iddia Fransız basınından geldi. Forvet arayan İngiliz ekibi Newcastle United'ın Beşiktaş'ın golcü oyuncusu ile ilgisinin devam ettiğini, siyah beyazlı ekibin ise Cenk Tosun'un olası bir transferinden 20 milyon Euro gibi bir gelir beklediği iddia edildi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir konuşmada Cenk Tosun için tekliflerin olduğunu itiraf etmişti.


Cenk Tosun Beşiktaş kariyerinde kaç gol attı?


Beşiktaş forması ile 2017 - 2018 sezonunda 15 karşılaşmada süre alan Cenk Tosun, bu süreçte takımı adına 10 gol, 2 asistlik performans üretti. Cenk Tosun, Beşiktaş kariyerinde çıktığı 133 karşılaşmada 60 gol, 12 asistlik başarılı bir performans ortaya koydu. Cenk Tosun'un Beşiktaş ile 2019 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.
Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)