comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Cenk Tosun üzerinden Galatasaraylı Selçuk İnan'a gönderme! "Mehmet Demirkol..."

14 Eylül 2017, Perşembe 17:33
Beşiktaşlı Cenk Tosun üzerinden Galatasaraylı Selçuk İnan'a gönderme!

Beşiktaşlı Cenk Tosun'un Porto maçındaki performansına övgüler yağdıran Mehmet Demirkol, Selçuk İnan'a da göndermede bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde gruptaki ilk maçında deplasmanda Porto'yu 3-1 mağlup etti. Mücadelede muhteşem bir gole imza atan ve bunun yanı sıra sergilediği performansla UEFA tarafından maçın adamı seçilen Cenk Tosun'a, Mehmet Demirkol'dan övgüler geldi. NTV Spor'da konuşan Demirkol, Cenk Tosun üzerinden Galatasaraylı Selçuk İnan'a da göndermede bulundu. 


Beşiktaşlı Cenk Tosun'un Porto'ya attığı gol


Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Cenk Tosun, Şampiyonlar Ligi'nde Porto deplasmanında 28. dakikada müthiş bir gole imza attı ve bunun yanı sıra sergilediği performansla da UEFA tarafından maçın adamı seçildi. 

Karşılaşmanın ardından NTV Spor'da Cenk Tosun'un performansını yorumlayan Mehmet Demirkol, Selçuk İnan'a da göndermede bulundu. 
"Cenk Tosun örnek bir sporcu. Türk gençliğine örnek bir sporcu. Başkaları gibi ben adamım, şunları bunları yaptım demiyor. Ne yaptın sen? Hiçbir şey. Sahaya çıkıp oynamıyorsun. Bu işler lafla olmaz zaten. Cenk Tosun lafla değil, performansıyla gösteriyor."
"Cenk Tosun geçen sezon böyle değildi. Fizik olarak da inanılmaz güçlü. Yani ne yiyor bu adam? Saygı da duyulmalı. Hep dev forvetler transfer edildi. Mario Gomez, Aboubakar, şimdi Negredo ama vermiyorum formayı diyor. Bu performansla da kolay kolay vermez o formayı."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.