comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Cenk Tosun için Ada basını: "20 milyon pound."

03 Kasım 2017, Cuma 01:46
Beşiktaşlı Cenk Tosun için Ada basını:

Beşiktaş'ın bu sezon yıldızı parlayan futbolcusu Cenk Tosun için Ada basınında yine çarpıcı bir haber yayınlandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Transfer gündeminde son dönemde en fazla konuşulan futbolcuların başında Cenk Tosun geliyor. İngiltere'de Crystal Palace'ın ardından Tottenham ve Everton'ın izlediği iddia edilen yıldız futbolcu için Ada basını flaş bir haber yayınladı. 20 milyon pound'u veren Cenk Tosun'u alır. 


Beşiktaş'ta Cenk Tosun İngiltere'ye mi transfer oluyor?


Beşiktaş'ta sezon başında Crystal Palace'ın istediği fakat yönetimin kabu letmediği Cenk Tosun transferinde Ada basını yeni bir haber daha yayınladı. The Sun'da geçen iddiaya göre; 20 milyon pound'u veren Cenk Tosun'u alır ifadelerine yer verildi. Yine söz konusu haberde Tottenham ve Everton'ın Cenk Tosun'un peşinde olduğu öne sürülürken, golcü futbolcu hakkında "Kim bu adam?" şeklinde bir de biyografi yayınladı. 
 

Beşiktaş'ta Cenk Tosun kaç gol attı?


Beşiktaş'ın bu sezon en formda futbolcularından biri olan Cenk Tosun, Şampiyonlar Ligi'nde 4. maçını da boş geçmedi. Cenk, Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş'ın bu sezon oynadığı 4 maçta 4 gol atarken, Devler Ligi'nde son 7 maçın 5'ine ise doğrudan katkı yaptı. Cenk Tosun Süper Lig'de ise 9 maçta 4 gol attı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)