comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Cenk Tosun: "Çocukluğum, Feda ve Çarşı."

02 Kasım 2017, Perşembe 23:10
Beşiktaşlı Cenk Tosun:

Beşiktaşlı Cenk Tosun, UEFA'nın resmi Şampiyonlar Ligi hesabında takipçilerin sorularını yanıtladı. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın golcüsü Cenk Tosun ile soru cevap! UEFA Şampiyonlar Ligi resmi hesabı Beşiktaş'ın son dönemlerde parlayan yıldızı Cenk Tosun ile sosyal medya üzerinden soru cevap programı yapıldı. 

Beşiktaş'ın bu sezon parlayan yıldız golcüsü Cenk Tosun, Şampiyonlar Ligi resmi hesapları tarafından soru, cevap programına konuk alındı. Yıldız futbolcu burada gelen soruları yanıtladı. 
FUTBOLA NASIL BAŞLADIN?

Babam sayesinde. Beni futbola teşvik eden kendisidir. 
 

Beşiktaş'ta Cenk Tosun'un en güzel golleri


Cenk Tosun, Beşiktaş'ta attığı en güzel gol hangisi sorusuna, "Benfica'ya attığım golü söyleyebilirim. Şampiyonlar Ligi'nde olması ayrıca önemli tabi. Hazırlanış ve bitiricilik bakımından çok güzel bir goldü. Yine bu sezon Porto deplasmanında attığım gol güzeldi." yanıtını verdi. 

BEŞİKTAŞ'IN EN ÖNEMLİ FARKI NEDİR?

Beşiktaş çok farklı bir kulüp. Burada bir aileme ortamı var. Arkadaşlıktan ziyade kardeşlik. Bir aile içindenisiz. Beşiktaş'ı diğer kulüplerden ayıran en önemli fark bu. 

Cenk Tosun röportajın devamında geçmişten Beşiktaşlı futbolcular arasında kiminle oynamak isterdin yönündeki soruya, "Sergen Yalçın cevabını verdi." 

KÜÇÜKKEN İDOLÜN KİMDİ?

Beğendiğim forvet oyuncusu fazla. Cavani, Suarez ve Lewandowski şu anda beğendiğim forvetler. Küçükken ise Batistuta hayranıydım. İdolümdü benim. 

"BEŞİKTAŞ BANA ÇOCUKLUĞUMU İFADE EDİYOR"

Cenk Tosun son olarak Beşiktaş ile ilgili yaptığı açıklama esnasında gelen "Beşiktaş senin için ne ifade ediyor?" sorusuna, "Beşiktaş benim için çok özel bir yer. Dediğim gibi burada bir aile ortamındasınız. Onun dışında Beşiktaş benim için çocukluğumu, Feda'yı ve ayrıca Çarşı'yı ifade ediyor. Beşiktaş forması giydiğim için çok mutluyum." dedi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)