comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Caner Erkin'in menajeri Batur Altıparmak'tan Mahmut Uslu'ya cevap!

24 Eylül 2017, Pazar 18:28
Beşiktaşlı Caner Erkin'in menajeri Batur Altıparmak'tan Mahmut Uslu'ya cevap!

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in menajeri Batur Altıparmak, FutbolArena'ya konuşarak Caner Erkin'in derbi sonrası söylediği iddia edilen açıklamaları ve Mahmut Uslu'nun sözlerine yanıt verdi. 

FutbolArena Özel - Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in, Fenerbahçe derbisinin ardından sosyal medyada konuştuğu iddia edilen açıklamalar hakkında milli futbolcunun menajeri Batur Altıparmak'tan yanıt geldi. FutbolArena'ya konuşan Batur Altıparmak, ayrıca Mahmut Uslu'nun Caner Erkin hakkında söyledikleri hakkında da açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaşlı Caner Erkin'in menajeri Batur Altıparmak'tan Fenerbahçe açıklaması


Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Caner Erkin'in, Fenerbahçe derbisinden sonra sosyal medyada yaptığı iddia edilen, "Ben Fenerbahçe'de oynarken Kadıköy'de herkesi yeniyoruz sanıyordum. Bu akşam ne olduğunu anladım, geçmişimden utandım."  açıklaması hakkında menajeri Batur Altıparmak konuştu.

"CANER'İN BÖYLE BİR AÇIKLAMASI YOK"
Altıparmak, Caner Erkin'in böyle bir açıklamasının kesinlikle olmadığını söylerken, "Caner Erkin'in böyle bir açıklaması yok. Bir deli bir kuyuya taş atmış. 40 kişi çıkarmaya çalışıyor." ifadelerini kullandı.

"MAHMUT USLU'NUN SÖZLERİ PROFESYONELLİĞE YAKIŞMIYOR"

Batur Altıparmak, derbinin ardından Mahmut Uslu'nun Caner Erkin'in özel hayatıyla ilgili söylediklerine ise, Caner Erkin ile ilgili sözleri baştan aşağı talihsizlik. Profesyonelliğe yakışmayan sözler." diye yanıt verdi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.