comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Caner Erkin'den Asena Atalay için olay açıklama

04 Mart 2019, Pazartesi 19:37
Beşiktaşlı Caner Erkin'den Asena Atalay için olay açıklama

Beşiktaş'ın yıldızı Caner Erkin, boşandığı eşi Asena Atalay ve oğlu Çınar Erkin hakkında çıkan haberler hakkında sosyal medya hesabından açıklama yayınladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın başarılı futbolcusu Caner Erkin, geçtiğimiz yıllarda boşandığı eski eşi Asena Atalay ve oğlu Çınar Erkin hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü. Oyuncu Şükran Ovalı ile evlenen ve Mihriban isimli bir kızı olan Caner Erkin, eski eşi Asena Atalay'a flaş göndermelerde bulundu.
 

Caner Erkin'den Asena Atalay paylaşımı


İşte Caner Erkin'in Instagram hesabından "Kamuoyuna Açıklama" başlığı ile yayınladığı o sözler:

"BEN SUSTUKÇA ALGI YARATILIYOR"
"Eski eşimle boşandığım ilk günden bu yana oğlum Çınar'ın iyiliği için hep sustum. Ancak suskunluğum çocuğuma olan sevgimden kaynaklandığını anlamayan insanlar tarafından ben sustukça hakkımda kamuoyunda ve sevenlerim nezdinde gerçek dışı bir algı yaratılmaya çalışıldığını üzülerek görüyorum. O nedenle son kez bu açıklamayı yapmak zorunda kaldım."

"ÇINAR İÇİN 50 BİN TL NAFAKA İSTEYEN TARAF"

"Oğlum Çınar'ın doğduğu günden bu yana tüm masraflarını karşıladım ve karşılamaya da devam ediyorum. Oğlumdan hiçbir zaman hiçbir şeyi esirgemedim. Ben boşandığım hanımefendinin tüm ailesine sahip çıktım. Bugün sahip oldukları maddi manevi her şeyi bana borçlu olduklarını çok iyi bilmesine rağmen tarafıma dava açarak Çınar için 50 bin TL nafaka isteyen tarafça daha fazla manipüle edilmek istemiyorum."

"ÇALIŞIP PARA KAZANMASINI TAVSİYE EDİYORUM"

"7 yaşında bir çocuk için ayda 50 bin TL nafakanın neden ve esasen kimin için istendiğinin takdirini sizlere bırakıyorum. Bahsi geçen hanımefendiye aylık 10 bin TL nafaka ödemeye halen devam ediyorum. Genç ve sağlıklı bir insan olarak çalışıp üreterek paza kazanmasını kendisine tavsiye ediyorum ve beni artık rahat bırakmasını umut ediyorum. Hiç kimse oğlumu kullanarak benden haksız benfaat elde etmeye çalışmasın."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!