comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Boyko'nun menajerinden açıklama: "3 kulüple görüşüyoruz."

29 Aralık 2017, Cuma 21:56
Beşiktaşlı Boyko'nun menajerinden açıklama:

Beşiktaş'ta gözden çıkarılan kaleci Boyko'nun menajeri Vadim Shabliy'den transfer açıklaması geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Transfer gündeminde yönetim bir yandan kadroyu güçlendirmek için planlarını yaparken, diğer taraftan Şenol Güneş'in gözden çıkardığı isimlerle yolların ayrılması konusunda çalışmalar devam ediyor. Siyah beyazlı takıma büyük umutlarla gelen fakat forma şansı bulamadıktan sonra önce Malaga'ya kiralık verilen Boyko ayrılıyor. Ukraynalı kalecinin menajeri Vadim Shabliy,  Boyko'nun transferi hakkında konuştu. BJK Transfer Haberleri FutbolArena'da!
 

Boyko Beşiktaş'tan ayrılıyor mu?


Beşiktaş'a geldiği günden bu yana bekleneni veremeyen kaleci Boyko, Malaga'ya kiralandıktan sonra sezon başında yeniden takıma dönmüş fakat Şenol Güneş tarafından istenilmeyen oyuncular listesine dahil edilmişti.

Ukraynalı kaleci Boyko'nun menajeri Vadim Shabliy, ülke basınına yaptığı açıklamada "Boyko için şu anda Avrupa'dan 3 kulüple görüşüyoruz. Bizim için en iyisini değerlendireceğiz. Boyko Ukrayna'da değil, Avrupa'nın önemli bir kulübünde oynayacak." ifadelerini kullandı. 


Denys Boyko Beşiktaş'ta kaç maç oynadı?


Beşiktaş'ın Ukrayna'nın Dnipro takımından kiraladığı ve sonrasında Malaga'ya kiraladığı Boyko, siyah beyazlı formayla ligde 3, Türkiye Kupası'nda ise 2 maçta görev aldı. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.