comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Babel'den Aboubakar açıklaması: "Böyle düşünmek aptalca."

14 Eylül 2017, Perşembe 19:48
Beşiktaşlı Babel'den Aboubakar açıklaması:

Beşiktaşlı Babel, Porto maçı sonrası Aboubakar ile yaptığı videolu paylaşımın ardından ortaya atılan iddialar hakkında açıklama yaptı. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın, Şampiyonlar Ligi'nde Porto deplasmanında aldığı 3-1'lik galibiyetin ardından Aboubakar'ın siyah beyazlı takımın soyunma odasına giderek takım arkadaşlarıyla hasret giderdikten sonra, Babel ile yaptığı videolu paylaşım Portekiz basınında büyük tepki görmüştü. Beşiktaş maçında cezası nedeniyle forma giyemeyen Aboubakar'ın, Porto'nun aldığı 3-1'lik mağlubiyetten sonra neşeli görünmesi sonucu Ryan Babel, basında dolaşan iddialara yanıt verdi. 


Beşiktaşlı Ryan Babel'in Aboubakar ile Porto maçı sonrası videolu paylaşımı


Beşiktaş'ın, Şampiyonlar Ligi'nde Porto deplasmanında aldığı 3-1'lik galibiyetin ardından Aboubakar'ın, eski takımı Beşiktaşlı futbolcuların yer aldığı soyunma odasına giderek, Babel'in paylaştığı videoda eğlenceli görüntüleri Portekiz basınında tepki görmüştü. 

Ryan Babel, Aboubakar hakkında ortaya atılan iddialara kendisine ait sosyla medya hesabından açıklık getirdi:
"BÖYLE DÜŞÜNMEK APTALCA"

"Porto maçı sonrası soyunma odasında Aboubakar ile ilgili bir yanlış anlaşılma oldu. Bu konuya açıklık getirmek istiyorum. Aboubakar benim arkadaşım, kardeşim, eski takım arkadaşım. Maçtan sonra soyunma odasına geldi ve bizleri ziyaret etti. Beraber hasret giderdik. Onunla gerçekten güzel anılarımız oldu. Sadece ben değil, diğer takım arkadaşlarım da Aboubakar ile hasret giderdi. Ben de bir paylaşım yaptım. Aboubakar bizi gördüğü için mutluydu ve o yüzden gülüyordu. Başka bir sebebi yok. Aboubakar'ın Porto'nun aldığı mağlubiyete gülmesini düşünmek kesinlikle aptalca."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!