comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Alvaro Negredo'dan 35 gol açıklaması

09 Kasım 2017, Perşembe 10:45
Beşiktaşlı Alvaro Negredo'dan 35 gol açıklaması

Beşiktaş'ın İspanyol golcüsü Alvaro Negredo, sezon başında imza töreninde sarfettiği '35 gol atarım' sözüne açıklık getirdi.

FutbolArena - Beşiktaş teknik heyeti İspanyol golcü oyuncusu Alvaro Negredo'dan henüz tam anlamı ile verim alabilmiş değil. Cenk Tosun'un arkasında yedek bekleyen Alvaro Negredo'nun sezon başında ''35 gol atarım'' iddiası sıkça gündeme geliyordu. İspanyol golcü bu sözünün nedenini açıkladı.


Beşiktaşta Alvaro Negredo 35 gol atarım dedi mi?


Beşiktaş forması altında henüz Aytemiz Alanyaspor karşılaşması dışında golle tanışamayan İspanyol golcü Negredo, sezon başından beri sıkça gündeme gelen '35 gol atarım' sözü hakkında açıklamada bulundu. Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre, Alvaro Negredo, Beşiktaş'a imza töreninde yaptığı hareketle günlerce konuşulmuştu.

''İSPANYA'DA BUNA BENZER BİR SÖZ VARDIR..''
32 yaşındaki oyuncu, sezon sonuna kadar 35 gol atacağına dair söz verip önündeki panoya bu rakamı yazarak imzalamıştı. Kara Kartal'da 15 maça çıkmasına rağmen 1 golü bulunan Negredo, konuyla ilgili olarak ise, "Bana, '35 gol atar mısın' diye sordular, ben de elbette atarım dedim. İspanya'da buna benzer bir söz var. Peşin verilen bir şeyin altına imza atarım demek gibi. Forvet oyuncusunun şanssızlığı ne kadar iyi oynarsa oynasın herkes attığı gollere bakar" dedi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)