comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Alvaro Negredo için flaş yorum ''Dizel araba gibidir''

30 Ekim 2017, Pazartesi 09:31
Beşiktaşlı Alvaro Negredo için flaş yorum ''Dizel araba gibidir''

Beşiktaş'ın İspanyol golcüsü Alvaro Negredo, Aytemiz Alanyaspor maçında attığı golle siyah beyazlı takıma merhaba dedi.

FutbolArena - Beşiktaş'ın İspanyol golcüsü Alvaro Negredo, Aytemiz Alanyaspor mücadelesi sırasında atmış olduğu takımı adına 3 puanı getiren isim oldu. İspanyol yıldız Süper Lig'de 10. hafta sonunda ilk kez golle tanışabildi.Beşiktaşın yıldız ismi Alvaro Negredo için İspanyol Gazeteci'den flaş bir yorum geldi. 


Beşiktaş'ta Alvaro Negredo gollerine devam edecek mi?


Beşiktaş forması altında ilk golünü Aytemiz Alanyaspor'a atan Alvaro Negredo'ya İspanya'dan da övgü geldi. AS gazetesinden Jose Antonio Espina yakından tanıdığı golcü futbolcu hakkında Milliyet'e özel bir değerlendirmede bulundu.

''ARABA ÇALIŞTIKÇA GÜÇLENİR''
Negredo'nun yeni açılmaya başladığına vurgu yapan Espina, "İlk maçlarını boş geçip, Alanya'da siftah yapmış olması şaşırtıcı değil. Negredo dizel bir futbolcudur. Nasıl dizel araba benzinliye göre daha ağır kalkar, en yüksek hızına daha sonra ulaşırsa, o da böyle bir golcüdür. Ancak unutmamak gerekir ki dizel araba çalıştıkça güçlenir, sonrasında benzinliden daha kuvvetli bir hale de gelebilir" diye konuştu. İspanyol gazeteci şöyle devam etti;

''NEGREDO OYNADIKÇA AÇILIR''

"Negredo oynadıkça açılır, daha skorer bir kimliğe bürünür. Önceki takımlarında da öyleydi. Her gol attığında yukarı giden bir ivmesi vardı. Burada önemli olan nokta şu; ondan çok fazla tek başına bir şey yapmasını beklememek gerek. Valencia'da Feghouli, Manchester City'de Navas'ın kendisine yaptığı asistler gibi, özellikle kanatlardan besleyecek oyunculara ihtiyaç duyar. Negredo çok iyi bir kafa golcüsü ve Beşiktaş'taki ilk golünün de bu şekilde gelmiş olması tesadüf değil. Bu tip golleri sık sık izletecektir.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)