comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Adriano'dan Arda Turan transfer itirafı: "Türkiye'ye gelirse..."

13 Kasım 2017, Pazartesi 00:06
Beşiktaşlı Adriano'dan Arda Turan transfer itirafı:

Beşiktaşlı futbolcu Adriano, eski takımı Barcelona'da forma giyen Arda Turan hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Adriano, eski takımı Barcelona'da forma giyen Arda Turan hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Brezilyalı yıldız, Galatasaray'a transferi gündemde olan Arda hakkında olumlu konuşurken, milli futbolcunun Türkiye'ye dönmesini dilediğini söyledi. 

ADRİANO'DAN ARDA TURAN SÖZLERİ:
Beşiktaş'ın futbolcu Adriano, Beyaz TV'ye yaptığı açıklamada Arda Turan hakkında övgü dolu ifadeler kullandı. 

"BEŞİKTAŞ'A TRANSFERİMDE ARDA ÖNEMLİ ROL OYNADI"

Arda Turan buraya gelmemde çok önemli rol oynadı. Barcelona'ya geldiği günden itibaren Türkiye hakkında konuştuk. Hem takım, hem ülke hakkında bana pozitif bilgiler verdi. Arda Turan çok iyi bir oyuncu. Umarım yeniden Türkiye'de futbola döner. Bu Türk futbolu için de kazanım olur. Arda Turan kalitesini ispatlamış bir oyuncu. İspanya'da bunu gösterdi. Umarım ailesine yakın bir şekilde, en iyi bildiği işi yapıp bir daha parlar ve biz de onu izleriz. 
 

Galatasaray Arda Turan'ı transfer ediyor mu?


Galatasaray'la son dönemde ismi sıkça anılan Arda Turan için sarı kırmızılı kulübün yetkilileri bu konuda FutbolArena'ya, "Arda Turan, şu anda Galatasaray'ın transfer gündeminde yok. Sezon başında, düşündük, görüştük. Ancak gerçekler var. Arda, Barcelona'dan yıllık 6,5 milyon euro alıyor. Arda,  elde ettiği yıllık 6-6,5 milyon euroluk garanti ücreti ile sarı kırmızılı takım içinde maaş dengesini bozabilir. O yüzden Arda'nın transferi mali açıdan da kolay değil. Ve nitekim gündemimizde Arda Turan'ın transferi yok" ifadesini kullandılar.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)