comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Adriano Şenol Güneş'i bakın kime benzetti

07 Ocak 2018, Pazar 20:10
Beşiktaşlı Adriano Şenol Güneş'i bakın kime benzetti

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Adriano, Antalya kampında BJK TV'ye konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Adriano, siyah beyazlıların Antalya kampında BJK TV'nin sorularını yanıtladı. Ligin ilk yarısında ortaya koydukları performansı sergileyen Adriano, kamp dönemi ve Bayern Münih maçlarıyla ilgili de konuştu. 

"LİGİN İLK YARISINDA BAZI MAÇLAR İSTEDİĞİMİZ GİBİ OLMADI"
Ligin ilk yarısında inişli çıkışlı bir performans sergiledik. Bazı maçlar istediğimiz gibi olmadı. Hocamızın bütün hafta bizi hazırlayış şeklinde istediklerini sahaya yansıtamadık. Kampta iyi hazırlanıyoruz. Eksiklerimizi gidermek istiyoruz. En hazır şekilde lige başlamamız gerekiyor. 

"KENDİ PERFORMANSIM HAKKINDA..."

Biraz ısrarcıyım. Kendi kendime bu ısrarımı sürdürüyorum. Bu devam ettiği sürece, kendimi iyi hissettiğim sürece futbol oynamak istiyorum. Beşiktaş'a teşekkür etmek istiyorum. Bu çalışma ortamını bize hazırladığı için. Kendi performansımı en üste çekmek istiyorum. 

"ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE GEÇEN SEZON GRUBUMUZ DAHA KOLAYDI"

Geçen sene bence grubumuz daha kolaydı. Geçen sene Şampiyonlar Ligi'nde edindiğimiz tecrübe bu sezon bize fayda sağladı. Güzel bir tecrübe yaşadık geçen sene. Bu yıl da onun meyvelerini topladık. Kuralar çekildiği zaman takımın iyi gideceğini düşünüyorduk. Şimdi Bayern Münih maçı var önümüzde. Normal bir maç olarak bakıyoruz Bayern Münih'e. O maça geldiğimizde umarım bütün oyuncular %100'ünü verecek durumda olur. 

"DAHA ÖNCE BÖYLE BİR TARAFTAR ÖNÜNDE OYNAMADIM"

Benim için oynaması keyifli maçlar oluyor kendi evimizdeki maçlar. Önceden yaşadığım tecrübelere bakarsam, bu kadar iyi bir taraftar önünde hiçbir zaman oynamadım. Rakip takım için de çok zor. Seyircimiz bizi her zaman iyi motive ediyor. 

"PEPE'DEN ÇOK ŞEYLER ÖĞRENİYORUM"

Real Madrid - Barcelona maçını aramızda değerlendirdik. Pepe ile birkaç sene önce yolculuk esnasında tanıştık. İmrendiğim bir oyuncu. Çok disiplinli. Takıma çok katkısı oldu. Ben de tecrübeli bir oyuncuyum ama ondan bir şeyler öğreniyorum. Bu diyaloğu seviyorum. Birkaç sene onunla oynayacak olmam benim için bir şans. 

TEK KELİMELİK CEVAPLAR:

Quaresma: Yetenekli
Pepe: Tecrübe
Talisca: Kalite
Negredo: Golcü
Şenol Güneş: Baba

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!