comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'la ismi anılan Ibrahimovic için Mourinho'dan açıklama

15 Ocak 2018, Pazartesi 17:54
Beşiktaş'la ismi anılan Ibrahimovic için Mourinho'dan açıklama

Transfer döneminde Beşiktaş ile son zamanlarda ismi sık sık anılan Ibrahimovic hakkında Jose Mourinho'dan açıklama geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında son dönemde özellikle İtalyan basınında siyah beyazlılarla ismi anılan Zlatan Ibrahimovic için Manchester United Teknik Direktörü Jose Mourinho açıklamalarda bulundu. 
 

Ibrahimovic sakat mı?


Manchester United'da geçtiğimiz ay Southampton maçında yeniden sakatlanan ve teknik direktör Jose Mourinho'nun karşılaşma sonrasında 1 ay sahalardan uzak kalacağını açıkladığı Ibrahimovic, yeniden dönmek için çalışmalarını sürdürüyor. 

Öte yandan Manchester United Teknik Direktörü Jose Mourinho, Ibrahimovic'in durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Portekizli teknik adam, "29 yaşındaki Zlatan ile tekrar çalışmak isterdim. Bunu kendisi de biliyor. Ancak ne yazık ki zamanı geri döndüremiyoruz.  Zamanı durduramıyoruz. Zlatan da bunu biliyor. Takıma yararlı olmak istiyor. Önemli olan dizinin onu rahatsız etmemesi. Zlatan'a her zaman yardımcı olmak için hazırım." ifadelerini kullandı. 
 

Beşiktaş Ibrahimovic transfer iddiası


Öte yandan geçtiğimiz günlerde Beşiktaş yönetiminin Ibrahimovic transferi için menajeri Mina Raiola ile iletişime geçmesinin ardından yıldız futbolcunun maliyetiyle ilgili bilgi aldığı, kulübün proje ve hedeflerini anlattığı yazıldı. Henüz somut bir gelişme olmamasına rağmen siyah beyazlılar İsveçli futbolcunun maliyetiyle birlikte sakatlığı hakkında bilgi aldı. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)