comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'la görüştüğünü açıkladı! 'Teklif aldım'

09 Mayıs 2020, Cumartesi 17:47
Beşiktaş'la görüştüğünü açıkladı! 'Teklif aldım'

St Etienne'in sol beki Miguel Trauco, Avrupa'ya transfer olmadan önce Beşiktaş'la görüştüğünü açıkladı.

FutbolArena Dış Haberler - Fransa'da St Etienne forması giyen 27 yaşındaki sol bek Miguel Trauco, Fransız basınına yaptığı açıklamada Flamengo'dan St Etienne'e transfer olmadan önce Beşiktaş'tan teklif aldığını söyledi. 

2019 yılında St Etienne'e transfer olan Miguel Trauco, Avrupa'da oynama hayalinin olduğu dönemde hem Beşiktaş, hem de Mallorca'dan teklif aldığını söyledi. 
"BEŞİKTAŞ VE MALLORCA BENİ İSTEMİŞTİ"

La Liga'da oynamak istiyorum. Gerçek bir Real Madrid taraftarıyım. Avrupa'ya gelmeden önce Beşiktaş ve Mallorca'dan teklif almıştım. Ancak görüşmeler sonrasında anlaşma sağlanamadı. Beşiktaş'la görüşmeler bir hayli ilerlemişti ama olmadı. St Etienne'e geldim. 

"GELİŞTİRMEM GEREKEN YÖNLER VAR"

Flamengo'da oynadıktan sonra daha olgun bir dönemimdeyim. Ancak 27 yaşındayım ve hala daha gelişim göstermem gereken detaylar var. St Etienne ile 2022'ye kadar sözleşmem var. Burada mutluyum. Ancak tabi sözleşmem bittikten sonra kendime yeni bir yol haritası çizeceğim. 

Miguel Trauco, 27 yaşında ve sol bekte görev yapıyor. Trauco bu sezon St Etienne formasıyla tüm kulvarlarda oynadığı 24 maçta 1 gol attı ve 2 asist yaptı. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!