comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın yeni yıldızı Orkan Çınar: ''Beşiktaş'a karşı oynamak çok zor''

03 Eylül 2017, Pazar 12:50
Beşiktaş'ın yeni yıldızı Orkan Çınar: ''Beşiktaş'a karşı oynamak çok zor''

Beşiktaş'ın Gaziantepspor'dan yeni transferi Orkan Çınar, siyah beyazlı takım hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ın transfer çalışmaları kapsamında Gaziantepspor'dan kadorsuna 2017 2018 yaz transfer sezonunda kattığı Orkan Çınar, önemli açıklamalarda bulundu.


Beşiktaş'ta Orkan Çınar'dan açıklamalar


''BEŞİKTAŞ'A KARŞI OYNAMAK ÇOK ZOR''

Beşiktaşlı genç oyuncu Orkan Çınar, siyah-beyazlı kulübe karşı rakip olarak oynamanın çok zor olduğu söyleyerek, "Daha önce Vodafone Park'ta Beşiktaş'a karşı rakip olarak oynamıştım ve inanın Beşiktaş'a karşı oynamak çok zor. Eğer rakipseniz taraftarın o baskısı sizi öyle bir yıldırıyor ki, hele ilk on beş dakika felaket oluyor” dedi. 
Beşiktaş'ın genç oyuncusu Orkan Çınar Beşiktaş dergisine açıklamalarda bulundu. Genç oyuncu, Vodafone Park'ta siyah-beyazlılara rakip olarak oynamanın oldukça zor olduğu ifade ederek, “Beşiktaş'ın içine girince ne kadar büyük bir kulüp, büyük bir camia olduğunu daha iyi anlıyorsun. Daha önce Vodafone Park'ta Beşiktaş'a karşı rakip olarak oynamıştım ve inanın Beşiktaş'a karşı oynamak çok zor. Eğer rakipseniz taraftarın o baskısı sizi öyle bir yıldırıyor ki, hele ilk on beş dakika felaket oluyor. Neyse ki artık bu formayı giyerek gururla o taraftarın mutluluğu için çalışacağım” şeklinde konuştu.

''BEŞİKTAŞ'TA Kİ ARKADAŞLIK DİĞER KULÜPLERE ÖRNEK OLMALI''

Orkan Çınar, takım içindeki ortamın tüm kulüplere örnek olabileceğini vurgulayarak, “Beşiktaş'ta herkes o kadar sıcak ve samimi davranıyor ki. Bazılarını zaten Almanya'dan da tanıyordum ve hepsiyle de aram şu anda çok iyi. Bence bizim takımdaki arkadaşlık ortamı tüm kulüplere örnek olmalı” diye konuştu.

''ASİST YAPARSAM MUTLU OLURUM''

Orkan, asist yaptığı sürece mutlu olabileceğini aktararak, açıklamasını şu ifadelerle tamamladı:
“Gol attırırsam mutlu olurum, attıramazsam o gece zor uyurum. Ama takımım galipse sıkıntı yok”

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.