comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın yeni transferi Victor Ruiz kimdir? Yakından tanıyalım

05 Ağustos 2019, Pazartesi 23:20
Beşiktaş'ın yeni transferi Victor Ruiz kimdir? Yakından tanıyalım

Beşiktaş'ın yeni transferi Victor Ruiz'i yakından tanıyalım. 30 yaşındaki stoperin kendisini ve hayatını anlattığı röportajı derledik. 

FutbolArena - Beşiktaş, Villarreal'den stoper Victor Ruiz'i kadrosuna kattı. Deneyimli stoper 6 Ağustos Salı günü saat 17:40'ta İstanbul'da olacak. Peki Victor Ruiz kimdir? Victor Ruiz hakkınızda bilmeniz gerekenleri, 30 yaşındaki futbolcu İspanyol basınına anlattı. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Victor Ruiz kimdir?


"ÇOCUKKEN YAŞADIĞIM KRİZ"

Futbola Barcelona altyapısında başlayan Victor Ruiz, "Çocukken bir kriz yaşadım. Futbola odaklanamadığım bir dönem vardı. Bu sebeple Barcelona'da kadroya alınmadım. Jordi Alba ile çok yakındık. Hala da öyleyiz, konuşuruz. Aynı evde kaldık. Çocukken birlikte holiganca davranışlar sergiledik ama Jordi benden daha holigandı." diyerek o günleri anlattı. 
"ASLA ÖRNEK ÖĞRENCİ OLMADIM"

"Ben asla örnek bir öğrenci olmadım. Zaman ilerledikçe daha da kötü bir öğrenci olmadım. Ailem çok ısrar etti. Beni ders çalışmak için eve kapatıp ceza vermişlerdi. Ancak bu benim işim değildi. Hiçbir zaman ilgi göstermedim. 

"FUTBOL OYNAMAKTAN DAHA GÜZEL BİR ŞEY YOK"

"Sokakta komşularla top oynuyorduk. Annem ile babam akşam 6'da işten geliyordu. Babam genelde futbol oynamamı desteklerdi. Futbol gerçekten benim hayatım ve şunu söyleyebilirim, futbol oynamaktan daha güzel bir şey yok." 

"NORMAL, SIRADAN BİR İNSANIM"

Normal, sıradan bir insanım. Sıradan bir çocukluk geçirdim. Çok fazla hobim yoktur ve batıl inançlı değilimdir. Mesela sahaya girerken sağ ayakla ve sol ayakla girmek gibi batıl inançlarım yoktur. O an nasıl geliyorsa, nasıl hissediyorsam öyle hareket ederim. 

"KÖPEĞİM VAR"

Boş zamanlarımı değerlendirecek fazla hobim yoktur. Evde beslediğim bir köpeğim var. Onunla zaman geçiririm. Bazen hayvanat bahçesine giderim. Müzik ve play-station tabi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!