comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın yeni transferi Pepe ilk antrenman sonrası konuştu

23 Temmuz 2017, Pazar 22:39
Beşiktaş'ın yeni transferi Pepe ilk antrenman sonrası konuştu

Beşiktaş'ın yeni transferi Pepe, siyah beyazlı formayla ilk antrenmana çıktıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın yeni transferi Pepe, siyah beyazlıların İspanya kampındaki ilk antrenmanına katıldı. Beşiktaş'ta ilk kez idmana çıkan Portekizli yıldız futbolcu bireysel olarak çalıştıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 


Beşiktaş'ın yeni transferi Pepe ilk antrenmanına çıktı


Beşiktaş'ın yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde İspanya'da başlayan kampın ilk gününde Portekizli yıldız Pepe de katıldı. Bireysel olarak çalışan ve takım arkadaşlarından fiziksel olarak geride olduğunu söyleyen yıldız futbolcu, önümüzdeki haftadan itibaren takımla birlikte çalışmalara katılacağını dile getirdi. 

PEPE'NİN ANTRENMAN SONRASI AÇIKLAMALARI:
"BURADA OLMAK BENİM İÇİN ŞANS"

"Çok mutluyum. Herkesle tanıştım. Beşiktaş'ta olmaktan dolayı çok gururluyum. Burada olmak benim için bir şans. Beni aralarına kabul ettikleri için hepsine teşekkür ettim. Burada olmak benim için bir şans. Beşiktaş için çalışacağım."

UYUM SÜRECİ

"Hem kulüp, hem de takım arkadaşlarım beni iyi karşıladı. Uyum süreci bu sayede daha hızlı geçecektir. Fizik olarak takımla aramda bir fark var. Bu hafta tek başıma çalışacağım. Önümüzdeki haftadan itibaren takıma katılmayı umuyorum."

"REAL MADRİD'DEN ARKADAŞLARIM BENİ ARADI"

"İmza attığım günden bu yana Real Madrid'de beraber oynadığım arkadaşlarımdan çok mesaj aldım. İyi dileklerini ilettiler bana."

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.