comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın yeni transferi Orkan Çınar'dan ilginç Quaresma sözleri

28 Temmuz 2017, Cuma 23:09
Beşiktaş'ın yeni transferi Orkan Çınar'dan ilginç Quaresma sözleri

Beşiktaş'ın yeni transferi Orkan Çınar, takımının kamp yaptığı İspanya'da BJK TV'nin sorularını yanıtladı. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın, Gaziantepspor'dan yeni transferi Orkan Çınar takımının İspanya kampında süreçle alakalı konuşurken, Beşiktaş'ta çok sıcak karşılandığını ve burada aile ortamının olduğunu söyledi. Genç futbolcu Şenol Güneş'e övgüler yağdırırken, Quaresma ile ilgili de ilginç bir ifade kullandı. 


Beşiktaş'ın yeni transferi Orkan Çınar neler söyledi?


Beşiktaş'ın Gaziantepspor'dan transfer ettiği gelecek vaadeden isimlerden Orkan Çınar, BJK TV'ye açıklamalarda bulundu. 

"BEKLEDİĞİM ORTAM VAR"
"İki gündür buradayım. Çok sıcak bir ortam var. Beklediğim gibi bir aile ortamı var. Burada olduğum için mutluyum. Antrenmanlar iyi ve tempolu geçiyor. Hocamız maç oynayanlara göre ayarlama yapıyor. Takım arkadaşarım beni çok sıcak karşıladılar. Aralarına hemen aldılar. Bu kadar samimi olmasını beklemiyordum. çok mutluyum"

"ONLARLA AYNI TAKIMDA OYNAMAK HOŞUMA GİDİYOR"

"Pepe, Adriano ya da Caner ağabey gibi isimler benim önceden çok büyük bir yerde gördüğüm futbolculardı. Onları şimdi kendimle aynı takımda görünce tuhaf oluyorum ve hoşuma gdiyor. Çok güzel bir duygu."

"CENK TOSUN'U ÖNCEDEN TANIYORUM"

"Cenk ağabeyi zaten önceden tanıyordum. Konuşmuşluğumuz vardı. Gördüğümde çok mutlu oldum. O da hemen yardımcı oldu."

"BURAYA GELME NEDENİM ŞENOL HOCA"

"Kendi oyunumu şöyle anlatabilirim. Bence benim oyunumda her şeyden biraz var. Araya pas da atabilirim, defans arkasına koşu da yapabilirim. Adam eksiltebilirim, duran top kullanabilirim, uzaktan şut atabilirim. Eksik yönüm ise biraz daha defans yapabilirim. O yönümü de burada geliştireceğim. Şenol hoca ile ilişkilerimiz normal bir futbolcu-hoca ilişkisi gibi. Açıkçası buraya gelme nedenim de Şenol hocaydı. Çünkü genç oyuncularla arasının nasıl olduğunu biliyordum. Çok güvenerek geldim."

"İDOLÜM NEYMAR"

"Benim idolüm Neymar. Benim için en iyi oyunculardan birisi. Neymar çok değişik bir oyuncu. Her şeyi yapabiliyor. Barcelona'da oynamak kolay değil. Neymar hızlı, hareketli bir oyuncu ve bitirici şutları var."

"BEŞİKTAŞ'TAN BAŞKA HEDEFİM YOK"

"Şu andaki tek hedefim Beşiktaş. Burada kendimi kanıtlayarak yerimi bulmak istiyorum. Şu an tek hedefim bu."

"QUARESMA'YI ÇOK BÜYÜTMEMEYE ÇALIŞIYORUM"

"Quaresma ile 2 gündür antrenman yapıyorum. Ben geldiğimde maçta göründüğünden değişik ve iyi bir oyuncu ama onu da çok büyütmemeye çalışıyorum. Çünkü ben de iyi oyuncu olmasam burada olmazdım."

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.