comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın yeni transferi Lens'in imza töreni saati

06 Ağustos 2017, Pazar 20:14
Beşiktaş'ın yeni transferi Lens'in imza töreni saati

Beşiktaş'ın yeni transferi Jeremain Lens kendisini siyah beyazlı formaya bağlayacak olan sözleşmeye Vodafone Park'ta imza atacak. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın yeni transferi Jeremain Lens için imza töreni tarihi ve saati belli oldu. Siyah beyazlılarda Başkan Fikret Orman'ın da katılacağı imza töreni öncesinde Hollandalı yıldız futbolcu sağlık kontrolünden geçecek. 
 

Beşiktaş'ta Lens'in imza töreni ne zaman?


Beşiktaş'ın yeni transferi Jeremain Lens'in siyah beyazlı kulüple imza töreninin ne zaman olacağı belli oldu. Hollandalı yıldız 7 Ağustos Pazartesi günü saat 15:30'da Vodafone Park'ta kendisini siyah beyazlı formaya bağlayan sözleşmeye imza atacak. Lens'in imza törenine başkan Fikret Orman da katılacak. 


Beşiktaş'ın yeni transferi Lens'in açıklamaları


Öte yandan Hollandalı yıldız yine 7 Ağustos Pazartesi sabahı basına kapalı olarak sağlık kontrollerinden geçecek. 

Beşiktaş yönetimi Hollandalı futbolcu Jeremain Lens ile her konuda anlaşma sağladı. Hollandalı futbolcu sosyal medya hesabı twitter'da Sunderland cephesine bir veda mesajı yayınladı. Geçtiğimiz gün Aziz Yıldırım'ın 'Jeremain Lens bizden 4.2 milyon euro istedi' sözleri üzerine Hollandalı yıldız yayınladığı mesajda sadece Beşiktaş'tan teklif aldım demesi kafaları karıştırdı.
''TEK TEKLİF BEŞİKTAŞ'TAN GELDİ''

"Türkiye'ye geri döndüğüm için çok heyecanlıyım. İstanbul'u seviyorum. Bana herşeyi verdiniz. Bunu gerçekten bana hissettirdiniz. Fenerbahçe ve Sunderland taraftarlarına teşekkür ederim. Hedefim en üst seviyede oynamak. Transfer zamanı geldi. Bana tek teklifi yapan onlardı, bu yüzden bazen gerçek acıtır. "

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.