comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın yeni transferi Cyle Larin'e Kaka'dan övgüler

14 Ocak 2018, Pazar 17:51
Beşiktaş'ın yeni transferi Cyle Larin'e Kaka'dan övgüler

Beşiktaş'ın yeni transferi Cyle Larin hakkında eski takım arkadaşı Brezilyalı eski futbolcu Kaka övgü dolu açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Transfer çalışamaları kapsamında siyah beyazlıların Orlando City'den kadrosuna kattığı Cyle Larin hakkında eski takım arkadaşı Brezilyalı yıldız Kaka övgü dolu ifadeler kullandı. Futbolu bırakmadan önce Orlando City'de Larin'in takım arkadaşı olan Kaka şu ifadeleri kullandı. BJK Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Beşiktaş'ın yeni transferi Cyle Larin nasıl bir oyuncu?


Beşiktaş'ta Cenk Tosun'un Everton'a transfer olmasının ardından santrfor hattına Orlando City'den Cyle Larin'i kadrosuna katan siyah beyazlıların yeni transferi hakkında eski takım arkadaşı Kaka açıklamalarda bulundu. 

Futbolu bırakan Kaka, son olarak formasını giydiği Orlando City'de takım arkadaşı olan Cyle Larin hakkında MLS Soccer'a yaptığı açıklamada, "Cyle Larin çok iyi bir oyuncu ve üçüncü sezonda harika bir performans sergilemişti. Takıma büyük katkı sağladı. Avrupa'da büyük bir takımda rahat oynar ve hiç sıkıntı çekeceğini sanmıyorum. Larin'i insanlar yeni yeni tanıyor. O gerçek bir yetenek ve ileride çok daha iyi yerlere gelecektir." ifadelerini kullandı."
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)