comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Sergen Yalçın! İlk sözleri

28 Ocak 2020, Salı 18:56
Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Sergen Yalçın! İlk sözleri

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, Çarşamba sabahı ilk idmanına çıkacağını açıkladı. Sergen Yalçın'ın yardımcısı Çağdaş Atan, Beşiktaş'a geri döndüğünü duyurdu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta Abdullah Avcı'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Sergen Yalçın getirildi. Sergen Yalçın, Beşiktaş'a yıllar sonra teknik direktör olarak geri döndü. Sosyal medyada Beşiktaş taraftarları Sergen Yalçın'ın dönüşünü olumlu karşıladı. Sergen Yalçın anlaşma hakkında ilk kez açıklamalarda bulundu.
 

Sergen Yalçın, Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü oldu


Sergen Yalçın altyapısından yetişip, 10 sezon başarıdan başarıya koştuğu Beşiktaş'a 14 yıl sonra teknik direktör olarak geri döndü. 

SERGEN YALÇIN'IN İLK SÖZLERİ
Beşiktaş'ın eski yöneticisi Candaş Tolga Işık, "Az önce Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'la konuştum, 'Her konuda anlaştık. Yarın ilk antrenmana çıkıyorum... Başta büyük Beşiktaş taraftarı olmak üzere desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Birlikte göreceğimiz daha çok güzel günler olacak inşallah' dedi." ifadelerini kullandı.

ÇAĞDAŞ ATAN GERİ DÖNDÜĞÜNÜ DUYURDU

Öte yandan Sergen Yalçın'ın yardımcısı Çağdaş Atan, Beşiktaş'a antrenör olarak döndüğünü açıkladı. Çağdaş Atan, Beşiktaş formalı fotoğrafını paylaşarak "Genç bir çocukken çıktım genç bir antrenör olarak geri dönüyorum. Çok çalışacağız çok uğraşacağız başaracağız" dedi.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!