comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü kim olacak? Adnan Aybaba, BireBir'e konuk oldu

05 Mart 2019, Salı 12:54
Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü kim olacak? Adnan Aybaba, BireBir'e konuk oldu

Spor yorumcusu Adnan Aybaba, Aydın Cingöz'ün hazırlayıp sunduğu BireBir programına konuk oldu.

FutbolArena - FutbolArena TV'de Aydın Cingöz'ün hazırlayıp sunduğu ve her hafta dikkat çeken konuklarıyla gündem belirleyen BireBir programının bu haftaki konuğu spor yorumcusu Adnan Aybaba oldu. Adnan Aybaba, Beşiktaş'ın yeni teknik direktörünün kim olacağından, TFF Başkanlık seçimlerine kadar birçok konuda önemli değerlendirmelerde bulundu. 

BEŞİKTAŞ'IN YENİ HOCASI KİM OLMALI?
"Samet Aybaba, FEDA döneminde Beşiktaş'a çok emek verdi. Belki de camia der ki, "O zamanlar çok çektin. Menemen yedin. Gel şimdi istakoz ye" diyebilir. Bu teklifler herkese gelebilir. Şifo Mehmet, Sergen Yalçın, Rıza Çalımbay, Samet Aybaba, Tamer Tuna gibi isimlerin göreve gelmesini isterim. Bunların hepsi Beşiktaş'ı iyi biliyorlar."

"FATİH TERİM VEYA ŞENOL GÜNEŞ, TFF BAŞKANI OLSUN" 

"TFF'nin başına geçecek isim futbolu bilsin. Bizleri mutlu etsin. Fatih Terim mi? Gelsin. Şenol Güneş mi? Gelsin. Boşverin hocalığı, bırakın gelin tecrübelerinizi Türk futboluna aktarın.""TFF BAŞKANLIĞI İÇİN BİRİSİ BELİRLENİR" 

"Cumhurbaşkanı futbolu biliyor ve seviyor. Bu nedenle yeni TFF Başkanı için bir aday belirlenecek. Belki yanına biri de aday olarak konulur. Güçlü aday zaten seçimi kazanır. Yıldırım Başkan normal şartlarda zaten bırakmazdı. Bir ailenin veya iş adamının gelebileceği en yüksek yer TFF Başkanlığı'dır. Bu spontane bir istifa değil, daha önceden ayarlanmıştı. Şu anda yeni başkanın kim olacağı da bellidir."

"GALATASARAY'IN HOCALARI KAVGAYI SEVİYOR" 

"Fenerbahçe derbisinde çok olaylar oldu. Fatih Terim, Hasan Şaş ceza aldı. Beşiktaş 3-0 öndeyken maç 3-3 bitti ama maç sonunda futbolcular el ele sahadan çıktılar. Galatasaray'ın hocası ve yardımcısı kavgayı seviyor, kavgayla yaşıyorlar." 

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"