comScore
1 / 7

Beşiktaş'ın yeni kalecisi! Resmi açıklama yapıldı

FutbolArena - Beşiktaş için flaş bir transfer iddiası gündeme geldi. 

2 / 7

Beşiktaş’ın yeni kalecisi! Resmi açıklama yapıldı

<h2>Beşiktaş’ın yeni kalecisi! Resmi açıklama yapıldı </h2>
Beşiktaş’ın gelecek sezon için Altınordu’dan Erce Kardeşler’i transfer edeceği iddia edildi.
3 / 7
Beşiktaş’ta kaleci Loris Karius’un sergilediği performanstan memnun olmayan ve kadro dışındaki Tolga Zengin’le de yolları ayıracak olan yönetim, yeni kaleci arayışlarına başladı.
4 / 7
Siyah beyazlıların bu doğrultuda Altınordu’da forma giyen genç kaleci Erce Kardeşler’i gündemine aldığı iddia edildi. FutbolArena, Altınordu cephesinden bu iddialarla ilgili yanıt aldı.
5 / 7
Altınordu’da forma giyen 25 yaşındaki kaleci Erce Kardeşler’in Beşiktaş’ın gündeminde olduğu ve siyah beyazlıların İzmir kulübüyle temasa geçerek transferi bitirmek istediği öne sürüldü.
6 / 7
FutbolArena’nın ulaştığı Altınordu cephesi, şu ana kadar Erce Kardeşler için resmi bir teklifin gelmediğini belirtti. Erce’ye Beşiktaş’ın ilgisi olduğu doğrulanırken resmi olarak herhangi bir girişimin bulunmadığı bilgisi aktarıldı.
7 / 7
Kariyerine Bursaspor altyapısında başlayan Erce Kardeşler, 2013 yılında Altınordu’ya transfer oldu. 2015 yılında Altınordu’nun A Takımı’nda oynamaya başlayan Erce Kardeşler, bu sezon 26 lig maçında forma giydi. Altınordu ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Erce Kardeşler, Türkiye U21 Milli Takımı’nda da forma giyiyor.