comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın yeni başkanı kim olacak? (Ahmet Nur Çebi aday olacak mı?)

09 Ekim 2019, Çarşamba 14:40
Beşiktaş'ın yeni başkanı kim olacak? (Ahmet Nur Çebi aday olacak mı?)

FutbolArena TV'de yayınlanan Hattrick programında açıklamalarda bulunan Çağdaş Sevinç, Beşiktaş'ın seçim gündemi hakkında konuştu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta Fikret Orman'ın aday olmayacağını açıklaması üzerine gözler adaylara çevrildi. Siyah beyazlı kulübün seçim gündemi FutbolArena TV'de yayınlanan Hattrick programında masaya yatırıldı. Beşiktaş'ın başkan adayları kimler? Ahmet Nur Çebi aday olacak mı? Detaylar haberimizde.
 

Beşiktaş'ın yeni başkanı kim olacak?


FutbolArena TV'de yayınlanan Hattrick programında açıklamalarda bulunan Çağdaş Sevinç, "Beşiktaş'ta resmi olarak hala bir başkan adayı çıkmış değil. Adaylık için 250 imzayı toplayan 5-6 aday var ama hepsi bekletiyor." ifadelerini kullandı.

Ahmet Nur Çebi'ye dikkat çeken Çağdaş Sevinç, "Ahmet Nur Çebi'nin bugün adaylığını resmen açıklaması bekleniyor. Hem taraftar hem de camia içerisinden kendisine ciddi bir destek var. İsmi geçen Fikret Orman, Yıldırım Demirören, Serdal Adalı ve İsmail Ünal beraber hareket ediyor demiyorum ama bunların ortak fikrinin Ahmet Nur Çebi'yi seçtirmemek olduğu ve bu doğrultuda birleşebilecekleri söyleniyor. Fikret Orman ve Yıldırım Demirören çocukluk arkadaşları. Şu an gözüken tabloya göre Serdal Adalı konusunda hem Fikret Orman hem de Yıldırım Demirören uzlaşabilirler. Ama son anda her şey olabilir. Yıldırım Demirören bile adaylığını koyabilir. Net bir şekilde koymayacağını söylüyor ancak bu grup bir aday çıkaramazsa sürpriz olabilir." diye konuştu.
SENAD OK: "ABDULLAH AVCI'NIN ÖNCE ŞAMPİYON OLMASI LAZIM"

Öte yandan Hattrick programında Abdullah Avcı'nın sözlerini eleştiren Senad Ok, "Fatih Terim, Şenol Güneş, Aykut Kocaman gibi bu ülkede şampiyonluklar yaşamış çok üst düzey teknik adamlar var. Abdullah Avcı'nın hocalığının sorgulanmaması için öncelikle şampiyon olması lazım." ifadelerini kullandı.
 

Fikret Orman aday olacak mı?


Fikret Orman aday olmayacağını belirttiği bugünkü açıklamasında, "Ben söyleyeceklerimin hepsini söyledim. O gün ne söylediysem aynı noktadayım. Benim için yeni bir gündem yok. Çok net konuştum. Düşüncelerimi merak edenler tekrar konuşmamı dinlesinler. İnternette vardır. Ne hissiyatta olduğumu ifade ettim. O günden bugüne kadar aldığım karar konusunda herhangi bir değişiklik yok. Çok net konuştum ve net olarak ifade ettim. İnsanlar benim düşüncelerimi merak ediyorlarsa internetten bunun cevabını bulabilirler" tepkisini gösterdi.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"