comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın Vida ve Demba Ba transfer planı!

24 Ağustos 2017, Perşembe 09:09
Beşiktaş'ın Vida ve Demba Ba transfer planı!

Beşiktaş'ın transferde ilgilendiği isimlerden Vida ve Demba Ba için planları biraz karışık...

FutbolArena - Beşiktaş transfer konusunda son bir adım atacak. Takımdan gönderilmesi beklenen yabancı oyuncular ile yollar ayrılınca bir yabancı oyuncu daha transfer edilecek ancak Beşiktaş iki yabancı oyuncuyla ilgileniyor. Domagoj Vida ve Demba Ba!


Beşiktaş'ın kaç yabancı futbolcusu var?


Sabah gazetesinin haberine göre, Beşiktaş, yapacağı son transferi yabancı kontenjanına göre ayarlayacak. Statü gereği; takımlar 14 yabancıya lisans çıkartabiliyor. 17 yabancısı bulunan Kartal, Boyko, Franco, Milosevic ve Aras'ı göndererek, yabancı sayısını 13'e düşürmeyi ve Kiev'in stoperi Domagoj Vida'yı renklerine bağlamayı planlıyor. Ayrıca Demba Ba ile görüşen yönetim, Senegalli golcüye, "Bir yabancı hakkımız var. Onu da Vida'ya saklıyoruz. Vida şimde olursa lisansı ona vereceğiz. Devre arasına kalırsa, sana Ocak ayına kadar lisans çıkartabiliriz" mesajını iletti.

BECK DE GÖNDERİLİRSE İKİSİ BİRDEN
Buna göre, Vida bonservisini hemen alamazsa son lisans, teklifi kabul etmesi halinde Demba Ba'ya çıkarılacak. Son ihtimal ise Beck'in de elden çıkarılması durumunda iki oyuncunun transfer edilmesi.

Beşiktaş ile ilgili tüm gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.