comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın Umut Meraş transferi için Bursaspor'dan ilk resmi açıklama

23 Haziran 2019, Pazar 16:09
Beşiktaş'ın Umut Meraş transferi için Bursaspor'dan ilk resmi açıklama

Bursaspor'un yeni başkanı Mesut Mestan seçildikten sonra TRT Spor'a bağlanarak Beşiktaş'ın Umut Meraş transferi hakkında açıklamada bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş ile Bursaspor arasında gerçekleşen Umut Meraş görüşleri yeni başkan Mesut Mestan'ın göreve gelmesiyle sekteye uğraştı. TRT Spor'da açıklamalarda bulunan Mesut Mestan, görüşmeleri eski başkanın yapıtğını ve şu anda transferlerin durdurulduğunu söyledi.
 

Beşiktaş Umut Meraş'ı transfer edecek mi?


Bursaspor'un yeni başkanı Mesut Mestan öncelikle "Takımımızı yeniden Süper Lig'e ulaştıracağız. Zorluklara alışığız. Sadece Bursaspor değil, kulüplerin çoğu dar boğazda. Transfer tahtasını açacak güçteyiz. Yeni teknik direktör ile kadro planlamasını yapacağız." ifadelerini kullandı.

Ardından Umut Meraş sorusunu yanıtlayan Bursaspor'un yeni başkanı Mesut Mestan, "Beşiktaş ile anılan Umut Meraş şu an kulübümüzün futbolcusudur. Eski başkan pazarlık yapmış ancak görüşmeler durduruldu. Futbolcularımızla tekrardan görüşeceğiz." diye konuştu.
 

Umut Meraş kimdir? Umut Meraş transfermarkt


Kariyerine Yeşilköy altyapısında başlayan Umut Meraş, 2014 yılında Boluspor'a transfer oldu ve geçtiğimiz yıl Bursaspor'a geçti. Süper Lig'de Bursaspor formasıyla 27 maça çıkan 23 yaşındaki genç sol bek, 2 kez gol sevinci yaşadı. Umut Meraş'ın Bursaspor ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"