comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın transferin gündemindeki futbolcular (BJK transfer haberleri 2019)

11 Haziran 2019, Salı 14:45
Beşiktaş'ın transferin gündemindeki futbolcular (BJK transfer haberleri 2019)

Beşiktaş transfer çalışmalarına devam ederken gündemdeki isimlerle ilgili FutbolArena TV'de Rıdvan Aksu ile Sinan Yılmaz değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken teknik direktör abdullah Avcı'nın transferde tercih edeceği futbolcular merakla bekleniyor. FutbolArena TV'de yayınlanan Transfer Arenası programında siyah beyazlıların transfer gündemini değerlendiren Rıdvan Aksu ile Sinan Yılmaz, Beşiktaş'ın gündemindeki oyuncuları değerlendirdi. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Beşiktaş, Lokman Gör ve Kana Biyik'ı transfer edecek mi?


Beşiktaş'ın stoper transferinde gündeminde yer alan Lokman Gör ve Kana Biyik hakkında konuşan Sinan Yılmaz, "Beşiktaş'ın transferlerini merak ediyorum. Abdullah Avcı bambaşka bir oyun oynatacaktır. Başakşehir'deki oyunu buraya taşımak isteyecektir. O oyuna uymayan birçok futbolcu var Beşiktaş'ta. Medel'i kesin olarak gönderir bence. Necip de yedekte falan kalır belki. Lokman Gör, Erzurum'da dikkat çekti. Uzun topları baya başarılı atıyordu. Transfer edersen en fazla 300 bin euro vereceksin ve yedek oturacak. Yedekteki adamlar da çok önemli. Abdullah Avcı, Başakşehir'de yedekler konusund açok sıkıntı yaşamıştı. Lokman bence kötü bir hamle olmaz. 28 yaşında ve daha yaşlı değil. Sağ stoper için de Kana Biyik bence iyi bir alternatif olur. Beşiktaş'ın parası da yok ve bu tip hamleler yapmaya mecbur." dedi. 

"QUARESMA, ABDULLAH AVCI'NIN SİSTEMİNE UYMAZ"
Ricardo Quaresma'nın Abdullah Avcı'nın oyun sistemine uymayacağını belirten Yılmaz, "Beşiktaş'ın Karius'u gönderme ihtimali varsa Abdullah Avcı gönderebilir. Karius'un gidip Fabri'nin gelmesi hem oyun, hem de maliyet olarak Beşiktaş'ın işine gelebilir. Quaresma bence Abdullah Avcı'nın sistemine uymaz. Schürrle mesela forvet özellikli kanat oyuncusu. Transfer edilirse Ljajic ile iyi bir ikili olabilirler." ifadelerini kullandı. 

"VLASIC, SCHURRLE'YE GÖRE DAHA DOĞRU TRANSFER OLUR"

Beşiktaş'ın kanat trnasferiyle ilgili gündeminde yer alan Nikola Vlasic ve Andre Schürrle'yi değerlendiren Rıdvan Aksu, "Vlasic, genç ve hareketli bir futbolcu. Everton'da çok forma şansı bulamadı ve CSKA'ya gitti. Orada izlemedim ama harika istatistikleri vardı. Beşiktaş'ın orta sahada hareketli oyuncuya ihtiyacı var. Schürrle yerine Vlasic'in daha fazla katkı sağlayabileceğini düşünüyorum. Yaşı da genç. Schürrle'ye göre daha doğru bir transfer olacağını düşünüyorum." dedi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

5. nesil Clio yollara çıkıyor