comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın transferi Larin ilk idmana çıktı! Pepe korkuttu

23 Ocak 2018, Salı 18:50
Beşiktaş'ın transferi Larin ilk idmana çıktı! Pepe korkuttu

Süper Lig'in 19. haftasında Kasımpaşa'yı konuk edecek olan Beşiktaş, bu karşılaşmanın hazırlıklarına basına açık yaptığı antrenmanla devam etti. Yeni transfer Cyle Larin ilk kez takımla çalışırken, idmanda sakatlık yaşayan Pepe siyah beyazlı camiayı korkuttu.

FutboArena - Süper Lig'in ikinci yarısına Antalya deplasmanındaki galibiyetiyle başlayan Beşiktaş, 19. haftada karşılaşacağı Kasımpaşa karşılaşmasının hazırlıklarına bu akşam basına açık yaptığı antrenmanla devam etti. Yeni transfer Cyle Larin de antrenmanda yer aldı.
 

Pepe'nin sakatlığı ciddi mi?


Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan çalışmada, sakatlıkları nedeniyle Antalya'ya götürülmeyen Pepe ve Tosic de yer aldı. 2 futbolcu da takımla birlikte yapılan çalışmalarda hazır bulundu. Birebir şut çalışmasında hafif bir sakatlık yaşayan Pepe, ciddi bir problem yaşamadı ve antrenmana devam etti. Antrenman çift kale maçla tamamlandı. 

ŞENOL GÜNEŞ TOPLANTI TAPTI
İdman öncesinde Şenol Güneş futbolcuları toplayarak kısa bir toplantı yaptı. Düz koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan idman, yarı sahada minyatür kale taktik maçla sürdü. Çalışmanın devamında futbolcular 2 gruba ayrılırken, bir grup pas çalışması, diğer grup ise bire bir şut çalışması yaptı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)