comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın transferdeki ilk hedefi! Son gelişmeler

05 Ocak 2020, Pazar 11:58
Beşiktaş'ın transferdeki ilk hedefi! Son gelişmeler

FutbolArena, Beşiktaş'ın Antalya kampını yerinden takip ediyor. Çağdaş Sevinç, Beşiktaş'ın transfer gündemindeki son durumu aktardı.

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig'in ikinci yarısına Antalya kampında hazırlanırken, transfer çalışmaları devam ediyor. FutbolArena, Beşiktaş'ın Antalya kampını yakından takip ediyor. Çağdaş Sevinç ve Aydın Cingöz, Beşiktaş'ın ara transfer gündemini Antalya'da değerlendirdi.
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Cenk Tosun gelecek mi?


Beşiktaş idmanında Burak Yılmaz takımdan ayrı özel program dahilinde çalıştı. Victor Ruiz, Atiba ve Caner Erkin dinlendirilirken, Loris Karius ise Beşiktaş'ın Antalya kampına katıldı.

Beşiktaş'ın faiz itirazına dikkat çeken Çağdaş Sevinç, "Beşiktaş birden fazla futbolcu göndermeden yenisini alamayacak gibi duruyor. Beşiktaş'ın harcama limiti için yaptığı faiz itirazı kabul edilirse 40 milyon TL'lik boşluk olabilecek." dedi.
"HEM KANAT HEM DE FORVETTE OYNAYABİLECEK FUTBOLCU ARANIYOR"

Beşiktaş'ın transferdeki ilk hedefini açıklayan Çağdaş Sevinç, "Beşiktaş'ta hem forvet hem de kanatta oynayabilecek bir futbolcu arayışı var. Öncelikle transfer harcama limitiyle ilgili sorun çözülmeye çalışılacak. Beşiktaş'ta öncelik tamamen golcü transferinde." ifadelerini kullandı.

"CENK TOSUN'UN ÖNCELİĞİ İNGİLTERE VE ALMANYA"

Cenk Tosun ve Balotelli transferiyle ilgili konuşan Çağdaş Sevinç, "Beşiktaş'ta Mario Balotelli transferi zor. Cenk Tosun girişimi var. İngiltere ve Almanya'dan da isteyen takımlar varmış. Cenk'in gönlü Beşiktaş'ta ama oralara önceliği veriyor. Olursa Ocak sonuna doğru olur." dedi.

"ADEM LJAJİC GEÇEN SEZONU YAKALAYAMADI"

Öte yandan mevcut transfer bütçesi nedeniyle Beşiktaş'ın Adem Ljajic'e mecbur olduğunu vurgulayan Çağdaş Sevinç, "Adem Ljajic ile Abdullah Avcı'nın arası yumuşadı. Ljajic gayret ediyor ama performansı yine değişmedi. Bir türlü geçen sezonki formunu yakalayamadı" diye konuştu.

TYLER BOYD, ANKARAGÜCÜ'NE DÖNER Mİ?

Ankaragücü'nün Tyler Boyd'u istediğini ifade eden Çağdaş Sevinç, "Ankaragücü'nün transfer yasağı bulunuyor. Aldığımız bilgilere göre bu yasağı kaldıramayacaklar gibi duruyor." dedi.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!