comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın transferdeki gözdesi Fellaini'ye tavsiye: 'Sakın!'

17 Kasım 2017, Cuma 01:00
Beşiktaş'ın transferdeki gözdesi Fellaini'ye tavsiye: 'Sakın!'

Beşiktaş'ın transfer listesindeki Fellaini'ye Tottenham'nı eski teknik direktörü Tim Sherwood'dan tavsiye geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Transfer gündeminde yer alan Fellaini hakkında İngiltere'den yeni bir açıklama daha geldi. Tottenham'ın eski teknik direktörü Tim Sherwood, yıldız futbolcuya öneride bulundu. 


Beşiktaş Fellaini'yi transfer etti mi?


Beşiktaş'la son dönemde ismi sıkça anılmaya başlayan ve Ada basınında önce Ocak ayında, ardından sezon sonunda siyah beyazlıların bedelsiz olarak transfer edileceği öne sürülen Fellaini'ye Tottenham'ın eski teknik direktörü Tim Sherwood'dan öneri geldi. 

İngiliz basınına açıklamalarda bulunan Tim Sherwood, "Fellaini özel bir oyuncu. Geleceğine tabi ki kendisi karar verecek ama elinde imkanı varsa derhal Manchester United ile sözleşme yenilmeli. Çünkü onun için en iyisi bu. Eğer şu aşamada daha iyi bir seçenek yoksa kesinlikle Manchester United'da kalmalı. Çin'e giderse de bu para için olur. Ya da başka bir ülke, bilemiyorum. Ancak Manchester United'da Jose Mourinho ile de güzel bir ilişkisi var. Burada kalması Fellaini için faydalı olur." ifadelerini kullandı. 
 

Beşiktaş'ın Fellaini transferinde son dakika haberleri


Beşiktaş'la son dönemde ismi anılan Manchester United'ın orta sahası Fellaini için geçtiğimiz günlerde İngiliz basını anlaşmanın sağlandığını iddia etmişti. Öte yandan ESPN'in haberine göre Fellaini konusunda yeni bir gelişme daha yaşandı. 
Beşiktaş dışında Roma, Milan ve Valencia'nın da listesinde bulunan Fellaini Ocak ayında Manchester United'dan ayrılmayacak. Kulübüyle henüz sözleşmesini uzatmayan yıldız futbolcu sezon sonunda serbest kalarak bedelsiz olarak kulüpten ayrılacak. Söz konusu iddialara göre Beşiktaş yönetiminin de sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Fellani'yi bonservis ödemeden transfer etmeyi planladığı belirtildi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)