comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın takibindeki Demba Ba, Atiker Konyaspor yolunda

25 Ocak 2018, Perşembe 09:39
Beşiktaş'ın takibindeki Demba Ba, Atiker Konyaspor yolunda

Beşiktaş'a gelmek istediğini her fırsatta dile getiren Demba Ba için sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Senegalli golcünün adı Atiker Konyaspor ile geçmeye başladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken golcü arayışları doğrultusunda Demba Ba ismi konuşulmaya başlarken Atiker Konyaspor'un da devrede olduğu yazıldı. Beşiktaş Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!

Beşiktaş'ın golcü arayışları doğrultusunda çalıştığı ve adaylardan biri olan Demba Ba'nın her fısatta Beşiktaş'ı istemesine karşın yönetimin kararsız olması transferi tıkadı.
 

Beşiktaş'ın istediği Demba Ba, Atiker Konyaspor'a gidecek mi?


Fanatik'in iddiasına göre, bir süredir transferinde uğraşılan Hugo Rodallega'dan olumsuz yanıt alan Atiker Konyaspor'da yeni hedef Demba Ba oldu. Çin'de gözden düşen Senegalli yıldızın 6 aylığına kiralık olarak kadroya katılması gündemde. Demba Ba'yla büyük ölçüde anlaşan yönetimin Shangai Shenhua kulübüyle temaslarını sıklaştırdı.
Öte yandan Demba Ba bu dönemde Meksika'dan transfer teklifi aldığını açıkladı. Club America'dan transfer teklifi aldığını söyleyen Demba Ba,  Meksika'dan transfer teklifi aldım. Ancak bu transfer zor. Çünkü Meksika'da oynamayacağım."  diye konuştu. 

FİKRET ORMAN'DAN DEMBA BA SÖZLERİ

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise Demba Ba'nın transferi konusunda, "Demba Ba ailemizin bir parçası. Sağlık raporlarına baktıktan sonra karar vereceğiz. Duygusal olarak hareket edemeyiz.'' diye konuşmuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)