comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın stadı Vodafone Park'a Avrupa hayran

01 Kasım 2017, Çarşamba 23:30
Beşiktaş'ın stadı Vodafone Park'a Avrupa hayran

Beşiktaş'ın stadı Vodafone Park'a geçtiğimiz sezondan bu yana oynanan Şampiyonlar Ligi maçlarında rakip teknik direktörlerin hepsi hayran kaldı. 

FutbolArena Detay - Beşiktaş'ın Vodafone Park stadına tüm Avrupa hayran! Bu statta Avrupa kupalarında hiç maç kaybetmeyen siyah beyazlılar, Şampiyonlar Ligi'nde dördüncü maçında da Monaco karşısında yenilmezlik serisini devam ettirdi. Öte yandan geçen yıldan bu yana Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi macerasında Vodafone Park'a gelen teknik direktörlerin açıklamalarını derledik. 


Beşiktaş'ın Vodafone Park'ta oynadığı Şampiyonlar Ligi maçları


Beşiktaş, Avrupa kupalarında iç sahadaki başarısını sürdürürken, Vodafone Park'ta da yenilmezliğini devam ettiriyor. Bu sttata oynadığı hiçbir Avrupa kupasını maçını kaybetmeyen siyah beyazlılar, Monaco maçında da yenilmezliğini devam ettirdi. Öte yandan geçen yıldan bu yana Vodafone Park'a gelen rakip teknik direktör bu stattaki atmosfere adeta hayran kaldı. 

Napoli Teknik Direktörü Sarri: "Atmosfer cehennem gibiydi. Avrupa'da kim olursa olsun Beşiktaş'a karşı bu sahada zorlanır."
Benfica Teknik Direktörü Vitoria: "İstanbul'da oynadığımız atmosferi başka bir statta bulmak mümkün değiL."

Dinamo Kiev Teknik Direktörü Rebrov: "İstanbul'u biliyorum. Fenerbahçe'de oynadığım dönemde buradaki ateşli seyirciyi biliyordum ama Beşiktaş'ın sahasında oynamak hiç de kolay değil."

Monaco Teknik Direktörü Leonardo Jardim: "Statta öyle bir atmosfer vardı ki, bu atmosfer iyi futbol oynanmasına çok yardımcı oldu."

Leipzig Teknik Direkötrü Hassenhutl: "Atmosfer ve Beşiktaş'ın futbolu alıştığımız düzeni bozdu. Bu atmosferi yaşamak takımım için önemliydi. Atmosfere karşı yenildik."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)