comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın savunmasına eleştiri! "Pepe'nin yanına Tosic'i koymak..."

08 Ağustos 2017, Salı 09:55
Beşiktaş'ın savunmasına eleştiri!

Beşiktaş'ta Konyaspor maçında savunmada gösterilen performansla ilgili spor yorumcusu Ali Ece değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında stoper bölgesine yapacağı takviyeyle ilgili girişimlerini sürdürüyor. Siyah beyazlıların, Konyaspor ile oynadığı maçta savunmada sergilediği performans eleştirildi. Spor yorumcusu Ali Ece, Beşiktaş'ın stoperde Pepe'nin yanına iyi bir oyuncu alması gerektiğini söyledi.


Beşiktaş stopere transfer yapacak mı?


Tivibu Spor'da konuşan Ali Ece, Beşiktaş'ın stopere Miranda veya Medel gibi oyuncular alması gerektiğini söyleyerek şu ifadeleri kullandı.

"Pepe'nin hücum repertuarı çok zayıf. Savunmada da zayıftı. Quaresma'nın dilinden anlamıyor. Pepe çok iyi oynadı. Savunmanın biçimsizliğini penaltı pozisyonunda gördük. Pepe'nin yanına Tosic veya Mitrovic olmaz. Pepe'nin yanına Tosic'i koymak, İlber Ortaylı'nın yanına Üniversiteyi yeni bitirmiş tarih hocasını koymak gibi. Olmaz böyle iş. Medel veya Miranda gibi bir oyuncu almak lazım oraya. 
Mitrovic için 4,2 milyon Euro verildi. Bu paraya Miranda + Medel'i alırsın. Inter istemiyor zaten. Miranda ile Pepe olur mu? Olmaz olur mu! Beşiktaş satraforda yaptığı hamleleri stoperde yapamadı."

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)