comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın savunmacısı Pepe: "İstanbul'da acayip huzurluyum"

01 Şubat 2018, Perşembe 09:41
Beşiktaş'ın savunmacısı Pepe:

Beşiktaş'ın sezon başında transfer ettiği ünlü stoper Pepe, Siyah-Beyazlı takım ve İstanbul'daki kariyeriyle ilgili konuştu.

FutbolArena - Beşiktaş'ın Portekizli savunmacısı Pepe, Beşiktaş ve İstanbul'da yaşadıklarını anlattı. Takımın en formda oyuncularından biri olan Pepe, Beşiktaş'ta ve İstanbul'da son derece huzurlu hissettiğini söyledi.

Spor Arena Plus'a konuşan Pepe, Ayşe Arman'ın sorularını yanıtlarken saha dışında da İstanbul'da yaşadığı deneyimli anlattı.
 

Pepe'nin Ayşe Arman'a verdiği röportaj


"TANRI TARAFINDAN SEÇİLMİŞ GİBİYİM"
İstanbul'da acayip huzurluyum. Ve Beşiktaş'a fayda sağlayabilmek için buradayım. Ben kendimi Tanrı tarafından seçilmiş biri gibi hissediyorum. Şanslıyım çünkü pekçok başarı yaşadım. Maritimo takımı Brezilya'ya bizim forveti izlemek için gelmişti. Ben de forvetin yanında eşantiyon gittim!

"SLOGAN BENİM İÇİN ÖNEMLİYDİ"

‘Come to Beşiktaş' sloganı benim için çok önemli çünkü bu slogan beni Beşiktaş'a getirdi. İnsanlar bu sloganı kullanıp bana olan sevgilerini gösterdiler. Ben de bu sayede geldim.

"SİMİT ŞAHANE"

Simit şahane. İnce belli bardaktan çay içmeyi de öğrendim. İlk geldiğinde belinden kavrıyordum, elim yanıyordu. Baktım, ince belliden çay içme taktiği var, ben de öğrendim.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.