comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi şansını Güntekin Onay yorumladı

24 Ağustos 2017, Perşembe 20:32
Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi şansını Güntekin Onay yorumladı

Beşiktaş'ın, Şampiyonlar Ligi'nde Monaco, Porto ve Leipzig ile eşleşmesinin ardından Güntekin Onay kurayı değerlendirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde rakipleri belli oldu. Ülkemizi bu sezon Devler Ligi'nde temsil edecek olan siyah beyazlılar G Grubu'nda Monaco, Porto ve Leipzig ile eşleşecek. Beşiktaş'ın rakiplerini beIN Sports yorumcusu Güntekin Onay değerlendirdi. 
 

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde Monaco, Leipzig ve Porto'nun grubundan tur atlar mı?


Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde G Grubu'nda Monaco, Leipzig ve Porto ile eşleşti. Siyah beyazlıların gruptaki rakipleri hakkında beIN Sports yorumcusu Güntekin Onay değerlendirmelerde bulundu.. 

Güntekin Onay, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerinin belli olmasının ardından kura çekimi sonrası, "4'den Leipzig gelmesi talihsizlik gibi görünebilir ancak bu durum grubun puan barajını düşürecek ve kırıcı olmasını sağlayacaktır. Monaco Mendy, Bernardo Silva ve Bakayoko'yu kaybetti. Fabinho ve M'bappe de gidecek gözüküyor. H , C , D ve B çok zor gruplardı ve Beşiktaş'ın ilk 2 şansı mucize olurdu. G ve E en iyi 2 seçenek idi. Grupta güç dengeleri çok yakın. Vodafone Park'ta 7 puan çıkmak için yeterli olur.
FİKRET ORMAN NELER SÖYLEDİ?

GEÇEN SENE DE BENFİCA ÇIKMIŞTI"

"Geçen sene de Benfica çıkmıştı. Bu kez Porto ve bir Fransız! Leipzig de güçlü bir takım. Beni burada daha ziyade Beşiktaş'ın marka değerinin artması ilgilendiriyor. Bu yolda da ilerliyoruz. Biz de güçlü takımız. Geçen seneden daha güçlü ve tecrübeliyiz. Pepe, Medel ve Negredo gibi yıldız, tecrübeli oyuncularla güçlendik."

"BEŞİKTAŞ ÇANTADA KEKLİK DEĞİL"

Fikret Orman son olarak kura çekiminin ardından Beşiktaş'ın çantada keklik olmadığını söylerken, "Burada bizi Beşiktaş'ın marka değerinin artmış olması mutlu ediyor. Artık Beşiktaş çantada keklik bir takım değil. Burada kura sonrası rakiplerimizle de konuştum. Hepsi Beşiktaş'a saygı duyuyor. Bu da bizi çok mutlu ediyor." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)