comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi kura çekimi ne zaman? Muhtemel rakipler

21 Kasım 2017, Salı 22:53
Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi kura çekimi ne zaman? Muhtemel rakipler

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi grubunu lider tamamladı. Peki Beşiktaş'ın yer alacağı kura çekimi ne zaman yapılacak? Muhtemel rakipleri ve son 16 turu maç tarihleri haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu 5. maçında Portekiz temsilcisi Porto ile 1-1 berabere kaldı ve tarihinde ilk kez gruptan çıktı. Liderliğini garantileyen Beşiktaş'ın kura çekim tarihi ve muhtemel rakipleri merak konusu oldu. Detaylar haberimizde.
 

Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu kura çekimi tarihi


Şampiyonlar Ligi 2017-2018 sezonu grup etabı 5-6 Aralık tarihlerinde oynanacak olan son maçlar ile tamamlanacak. Grubunu 11 puanla lider olarak bitiren Beşiktaş, bu kurada rakibini grup ikincileri arasından seçecek. Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu kura çekimi 11 Aralık 2017 Pazartesi günü gerçekleşecek.
 

Şampiyonlar Ligi 2. Tur maç tarihleri


Beşiktaş'ın 11 Aralık'ta belli olacak rakibiyle karşılaşacağı tarihler de belirlendi. Şampiyonlar Ligi takvimine göre  Şampiyonlar Ligi 2. Tur'daki ilk maçlar 13-14 Şubat, 2. maç ise 20-21 Şubat tarihlerinde oynanacak.
 

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu muhtemel rakipleri


Beşiktaş'ın grup birinciiği garanti olduğu için rakip, grubunu ikinci bitirenlerden bir takım olacak. Şu ana kadar Şampiyonlar Ligi grubunu 2. sırada bitirmeyi garantileyen tek takım Real Madrid oldu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)